Převratnou novinku poskytuje v léčení chronických ran Nemocnice Pelhřimov

Pacientům s chronickými ranami dává naději v léčbě průlomová novinka, biologický produkt na hojení ran – Bionáplast Amnioderm. Jedním z prvních certifikovaných pracovišť na Vysočině, které se zabývá touto unikátní metodou léčby, je chirurgická ambulance pelhřimovské nemocnice.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 22. 3. 2022 7:52

Paliativní péče je přestěhována do nových prostor

Publikováno 21. 3. 2022 13:28

Edukační centrum pro pacienty s endoprotézou letos oslaví 11 let

Edukační centrum pro pacienty s endoprotézou, které je nedílnou součástí Ortopedického oddělení Nemocnice Pelhřimov, letos oslaví jedenáct let od svého založení. Dne 15. dubna 2011 byla nemocnice první v Kraji Vysočina a mezi prvními v České republice, která edukace pro pacienty zahájila.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 14. 3. 2022 11:53

Medici z 1. LF UK a Spolek mediků českých zorganizovali sbírku pro Ukrajinu

V rámci dobré spolupráce sdílíme iniciativu mediků 1. LF UK, která byla založena pod záštitou děkana prof. MUDr. Martina Vokurky a Spolku mediků českých. Cílem pomoci je nákup nejpotřebnějšího zdravotnického materiálu, který je v této obtížné situaci nedostatkový.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 14. 3. 2022 11:39

Přáníčka k MDŽ udělala pacientkách velkou radost

Díky dobrovolníkům z dobrovolnického programu Pírko, který funguje při Nemocnici Pelhřimov, oslavily MDŽ i hospitalizované pacientky na oddělení dlouhodobě nemocných. Radost v očích z přáníček, které dobrovolníci vyráběli už v nových prostorech, byla nádherná a zahřála u srdce.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 10. 3. 2022 14:35

V Nemocnici Pelhřimov je naplánována odstávka elektrické energie

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 8. 3. 2022 8:45

Nemocnice Pelhřimov povoluje návštěvy

Nemocnice Pelhřimov s účinností od 9.3.2022 povoluje návštěvy na všech lůžkových odděleních s výjimkou covidového oddělení. Návštěvy jsou umožněny vždy ve středu a neděli v čase od 15 do 17 hodin za dodržení níže uvedených podmínek.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 8. 3. 2022 6:42

Aktuální informace pro pacienty z Ukrajiny

Aktuální informace z Krajského asistenčního centra pomoci Ukrajině (KACPU), Tolstého 15, Jihlava naleznete zde.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 7. 3. 2022 12:01

Pozvánka na přednášku: Nové směry v kardiovaskulární medicíně

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 28. 2. 2022 13:31

Magické datum přineslo Libušku

Velká gratulace patří rodičům malé Libušky. Roztomilá holčička se narodila 22. února v 16.48 hodin a je jediným miminkem narozeným v pelhřimovské porodnici dne 22.02.2022. „Termín porodu jsem měla 23. února.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 23. 2. 2022 10:23