Novější 1 3 14 26 39

Informace pro veřejnost o prázdninovém provozu některých oddělení a ambulancí

Vážení, rádi bychom Vás informovali o změnách v provozu některých oddělení a ambulancí pelhřimovské nemocnice během letních prázdnin. V období od 1. července do 31. srpna dochází k úpravám ordinačních hodin a některá oddělení budou fungovat v omezeném režimu.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 2. 7. 2024 8:36

Pozvánka na Kemp mediků 2024 aneb příležitost vidět každodenní chod Nemocnice Pelhřimov

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 26. 6. 2024 10:39

MUDr. Karel Kalla. Výjimečný a aktivní muž, který vedl primariát klinické biochemie 46 let

Celý svůj život zasvětil medicíně a biochemii. Emeritní primář MUDr. Karel Kalla je nejdéle sloužícím primářem v historii pelhřimovské nemocnice, kde neuvěřitelných 46 let vedl oddělení klinické biochemie (1963 – 2009, pozn. autorky).

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 11. 7. 2024 7:41

Přednáška na téma KOMPLETNÍ PŘÍPRAVA NA KOJENÍ A PÉČI O MIMINKO

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 3. 7. 2024 8:14

Nemocnice Pelhřimov oznamuje změnu v otevírací době laktační poradny

Laktační poradna Nemocnice Pelhřimov, která funguje při dětském oddělení, se z provozních důvodů přesouvá ze čtvrtka na úterý a zároveň dochází ke změně otevírací doby.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 3. 7. 2024 8:11

Nemocnice Pelhřimov poskytla humanitární pomoc Ukrajině. Darovala 40 lůžek do nemocnice

Nemocnice Pelhřimov podpořila humanitární pomoc pro Ukrajinu a darovala čtyřicet starších vyřazených lůžek do Oblastní nemocnice v Užhorodu. Tu zřizuje Zakarpatská oblastní rada. V rámci realizované modernizace a zvyšování komfortu pacientům pelhřimovské nemocnice byla v loňském roce starší vyřazená lůžka nahrazena novými, modernějšími modely.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 27. 6. 2024 10:52

Nemocnice Pelhřimov se připojila k Projektu Betty na včasnou diagnostiku cukrovky 1. typu

Dětské oddělení Nemocnice Pelhřimov se zapojilo do Projektu Betty, jehož cílem je odhalit cukrovku (diabetes) 1. typu u dětí ve věku 2 až 18 let ještě předtím, než se objeví její příznaky. Tento průlomový projekt se zaměřuje na včasnou diagnostiku, která umožňuje zahájit léčbu v raném stadiu a tím předejít závažným zdravotním komplikacím spojeným s pozdním nástupem cukrovky.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 26. 6. 2024 11:41

Nemocnice Pelhřimov se úspěšně prezentovala na Rodinném dnu v Sadech

Nemocnice Pelhřimov se v neděli 16. června zúčastnila Rodinného dne, který se konal v pelhřimovských Sadech pod záštitou Domova Jeřabina. Tato akce, zaměřená na podporu zdraví a rodinné pohody, přilákala velké množství návštěvníků, kteří si užili den plný aktivit a zábavy.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 18. 6. 2024 12:20

Nemocnice Pelhřimov se připojuje ke Dni lékáren

Nemocnice Pelhřimov se letos připojuje k oslavě Dne lékáren, který se uskuteční ve čtvrtek 20. června. Letošní téma „Farmaceut: profesionál po celý život“ zdůrazňuje význam celoživotního vzdělávání a odbornosti v lékárnické profesi.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 18. 6. 2024 10:28

Dětský den v nemocnici byl plný smíchu, radosti a nezapomenutelných zážitků

Nemocnice Pelhřimov uspořádala v sobotu 15. června Dětský den pro děti svých zaměstnanců, který se setkal s obrovským úspěchem. Akce, která přilákala více než 200 dětí spolu s jejich rodiči, prarodiči a dalšími rodinnými příslušníky, nabídla pestrý program plný zábavy a poučení.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 17. 6. 2024 21:43

Novější 1 3 14 26 39