Novější 1 3 12 23 34

Nemocnice Pelhřimov se připojuje ke Světovému dni ledvin

Nemocnice Pelhřimov se ve čtvrtek 14. 3. 2024 připojí ke Světovému dni ledvin.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 12. 3. 2024 10:50

Pacienti na oddělení dlouhodobě nemocných oslavili MDŽ koncertem

Mezinárodní den žen, který se celosvětově slaví 8. března, oslavili pacienti na Oddělení dlouhodobě nemocných Nemocnice Pelhřimov.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 11. 3. 2024 13:44

Návštěvy v Nemocnici Pelhřimov povoleny

Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci jsou s účinností od 8. 3. 2024 povoleny návštěvy na všech lůžkových odděleních Nemocnice Pelhřimov.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 8. 3. 2024 11:10

Výstava v Nemocnici Pelhřimov ukazuje na důležitost pěstounství

V Atriu Nemocnice Pelhřimov probíhá výstava mapující pěstounskou péči na Vysočině s názvem Pěstounství je cesta k domovu.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 7. 3. 2024 9:56

Nemocnice Pelhřimov získala darem moderní porodní gauč

Nemocnice Pelhřimov je první nemocnicí v Kraji Vysočina, která disponuje moderním porodním gaučem. Obdržela ho darem od Nadačního fondu Propolis 33.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 27. 2. 2024 10:15

Nemocnice Pelhřimov uspěla v Národním hodnocení spokojenosti ambulantních pacientů

Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace má tu čest oznámit, že v nedávném Národním hodnocení spokojenosti ambulantních pacientů Ministerstva zdravotnictví České republiky (MZČR) za rok 2023 dosáhla vynikajících výsledků.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 14. 2. 2024 12:21

Nový studijní obor Praktická sestra nabízí široké uplatnění

Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Pelhřimov (SPŠ a SOU Pelhřimov) společně s Krajem Vysočina a Nemocnicí Pelhřimov, příspěvkovou organizací otevře 1. září 2024 nový studijní obor Praktická sestra. Žáci devátých tříd základních škol mohou do 20. února podávat až 3 přihlášky na 3 střední školy/obory vzdělání.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 7. 2. 2024 9:30

Změna ve funkci primáře Dětského oddělení Nemocnice Pelhřimov

S účinností od 1. února 2024 došlo ke změně ve vedení primariátu Dětského oddělení Nemocnice Pelhřimov. Po primáři Stanislavu Houšťkovi vedení převzal jeho dosavadní zástupce MUDr. Bc. Karel Medek.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 6. 2. 2024 8:38

Novinka: Nemocnice Pelhřimov otevřela Laktační poradnu

Podporu v oblasti kojení a péče o dítě po porodu nabízí nově Nemocnice Pelhřimov. Od února 2024 nemocnice otevřela při dětském oddělení Laktační poradnu, kde působí certifikovaná laktační poradkyně.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 5. 2. 2024 13:36

Výstava ukázala sílu lidského spojení, a zároveň podpořila domácí paliativní péči

V období od 15. do 21. ledna 2024 se v Obecním domě v Salačově Lhotě na Pacovsku konala výstava s názvem Magnetkový svět. Tato událost byla díky hlavní duši výstavy paní Marii Chládkové nejen kulturním zážitkem, ale také podpořila Domácí paliativní péči Nemocnice Pelhřimov.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 2. 2. 2024 11:08

Novější 1 3 12 23 34