Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Kontakty > Primáři oddělení

Primáři oddělení

Anesteziologicko resuscitační oddělení

MUDr. Ondřej Kubínek

+420 565 355 321
okubinek@nempe.cz

Centrální operační sály a sterilizace

MUDr. Oldřich Krumpl

+420 565 355 240
okrumpl@nempe.cz

Dětské oddělení

MUDr. Stanislav Houštěk

+420 565 355 501
shoustek@nempe.cz

Urgentní příjem

Vedoucí pracovník

MUDr. Lenka Součková Sedláková

lsedlakova@nempe.cz

Gynekologicko-porodnické oddělení

MUDr. Radan Doubek

+420 565 355 551
rdoubek@nempe.cz

Oddělení hematologie a transfúziologie

MUDr. Petr Kessler

+420 565 355 465
pkessler@nempe.cz

Chirurgické oddělení

MUDr. Karel Křikava

+420 565 355 201
kkrikavaml.@nempe.cz

Interní oddělení

MUDr. Roman David

+420 565 355 261
romandavid@centrum.cz

Neurologické oddělení

MUDr. Sergej Kusov

+420 565 355 361
skusov@nempe.cz

Oddělení dlouhodobě nemocných

MUDr. Josef Rada

+420 565 355 561
jrada@nempe.cz

Oddělení klinické biochemie

MUDr. Martina Slavětínská

+420 565 355 421
+420 565 355 426
mslavetinska@nempe.cz

Oddělení lékařské mikrobiologie

MUDr. Jana Černá

+420 565 355 451
jcerna@nempe.cz

Oddělení léčebné výživy a stravování

Vedoucí

Lenka Kamírová

+420 565 355 161
lkamirova@nempe.cz

Oddělení nukleární medicíny

MUDr. Ing. Milan Šimánek, Ph.D.

+420 565 355 491
msimanek@nempe.cz

ORL

MUDr. Martina Hájková

+420 565 355 481
mhajkova@nempe.cz

Ortopedické oddělení

MUDr. Jaroslav Letocha

+420 565 355 301
jletocha@nempe.cz

Paliativní oddělení

Vedoucí lékařka

MUDr. Eliška Štokrová

+420 565 355 614

Radiodiagnostické oddělení

MUDr. Václav Markvart

+420 565 355 341
vmarkvart@nempe.cz

Rehabilitační oddělení

MUDr. Josef Chudoba

+420 565 355 410
+420 565 355 234
jchudoba@nempe.cz

Onkologické (radioterapeutické) oddělení

Vedoucí lékař

MUDr. Věra Benešová

+420 565 355 573 (út 7.30 -8 hod)
+420 565 355 590 (út 8-13 hod)
vbenesova@nempe.cz

Urologické oddělení

MUDr. Viktor Vítů

+420 565 355 331
vvitu@nempe.cz