Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nemocnici > Parkování v nemocnici

Parkování v nemocnici

Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace umožňuje vjezd soukromých vozidel do areálu pouze za účelem dopravy pacientů, či v případě ošetření, dále vjezd soukromých vozidel zaměstnanců, vjezd služebních vozidel a vozidel dodavatelských firem.

Vjezd do areálu nemocnice je možný z ulice Slovanského bratrství a to buď spodním, nebo horním vjezdem. Oba vjezdy jsou zabezpečeny kamerovým systémem v souladu s platnou legislativou.

Parkovat v areálu nemocnice je možné 30 minut ZDARMA, každých dalších započatých 60 minut je ZPOPLATŇENO 30,-Kč.

Platbu za parkování lze provést na INFO centru v hlavní lůžkové budově, INFO centru v Pavilonu akutní medicíny a na bezobslužné pokladně umístěné u továrního komína.

Vozidla s dopravní značkou označující přepravu ZTP mají parkování v areálu nemocnice ZDARMA. Dárci krve a krevních složek mají v den odběru parkování v areálu nemocnice ZDARMA. 

Vozidla zaměstnanců, služební vozidla nemocnice a vozidla vybraných dodavatelů mají vjezd umožněn prostřednictvím čipové karty.

Mimo areál nemocnice lze pro parkování využít bezplatné parkoviště nad budovou dětského oddělení – vjezd z ulice Slovanského bratrství, dále vymezená bezplatná parkovací místa podél ulice Slovanského bratrství a bezplatné parkoviště pod areálem nemocnice – vjezd z ulice Humpolecká.

Zaměstnanci mohou využívat parkoviště pro zaměstnance (vjezd pouze po použití čipové karty zaměstnance) u budovy Hematologie – vjezd z ulice Slovanského bratrství.

V celém areálu je dopravní značkou vymezena zóna zákazu stání motorových vozidel. Vozidla mohou parkovat pouze na vyhrazených parkovištích. Všichni řidiči jsou povinni respektovat dopravní značení a neohrozit průjezd v areálu.