Postup při podávání monoklonálních protilátek na Pelhřimovsku

Postup při podávání monoklonálních protilátek na Pelhřimovsku, cestou Urgentního příjmu Nemocnice Pelhřimov

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno včera v 14:01

Sladký dar udělal zdravotníkům radost

Děkujeme zaměstnankyním z přepážky pelhřimovské pobočky VZP, které věnovaly našim zaměstnancům na covidových odděleních, ARO, urgentním příjmu a personálu očkovacího centra a odběrového stanu šest kusů medovníků. Děkujeme, podpory si vážíme.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno včera v 11:11

AKTUÁLNĚ: Nemocnice Pelhřimov má otevřené dvě stanice pro covidové pacienty

V pelhřimovské nemocnici je aktuálně na dvou covidových stanicích hospitalizováno 17 covid pozitivních pacientů. Celková kapacita covidových oddělení, která vznikla z interny III. a urologického oddělení, je 33 lůžek. Na ARO je hospitalizován jeden pacient.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 1. 12. 2021 11:49

Zdravotní klauni přináší hospitalizovaným dětem radost a smích

Pelhřimovskou nemocnici v pondělí 29. listopadu navštívili zdravotní klauni, kteří na dětském oddělení oslavili 20. výročí zdravotního klauna v ČR. Zdravotní klauni byli zároveň obdarováni velkým přáním s podpisy od hospitalizovaných dětí, pedagogů a zdravotního personálu.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 1. 12. 2021 7:35

INVENTURA ve výdejně léčiv v hlavní lůžkové budově nemocnice

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 30. 11. 2021 7:12

Radost v očích a pohlazení na duši

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 29. 11. 2021 13:47

Důležité informace k očkování bez registrace

Nemocnice Pelhřimov neprovádí očkování proti onemocnění covid-19 bez registrace. Registrace posilujících a prvních a druhých dávek zde.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 25. 11. 2021 14:12

Uzavírka v areálu Nemocnice Pelhřimov

V souvislosti se stavebními pracemi na novém pavilonu dojde od pondělí 29. 11. 2021 k uzavření úseku silnice vedoucí souběžně s hlavní lůžkovou budovou Nemocnice Pelhřimov až po vchod k ortopedickým a chirurgickým ambulancím.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 25. 11. 2021 12:25

Novorozené děti v pelhřimovské nemocnici hlídá 18 nových monitorů dechu

Nadace Křižovatka, která pomáhá dětem ohroženým syndromem náhlého úmrtí kojenců, zprostředkovala předání 18 monitorů dechu v celkové hodnotě 36 tisíc korun Dětskému oddělení Nemocnice Pelhřimov.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 25. 11. 2021 10:40

Hospitalizované děti namalovaly krásné obrázky

Výstava kreseb dětí hospitalizovaných na dětském oddělení pelhřimovské nemocnice je k vidění až do konce listopadu v přízemí hlavní lůžkové budovy v prostorech před příjmovou chirurgickou ambulancí.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 24. 11. 2021 7:29