Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Pro pacienty > Prodejny

Prodejny

V případě, že si budete chtít po dobu hospitalizace dokoupit potraviny, nápoje, tisk či osobní potřeby, můžete využít služeb dvou prodejen.

Od 1. února 2022 je nově otevřena prodejna (kantýna) ve spojovacím atriu pavilonu akutní medicíny a lůžkové části nemocnice (přízemí hlavní lůžkové budovy). Prodejna je dostupná i pro méně pohyblivé občany. Pro návštěvníky je přichystána nabídka v podobě rychlého občerstvení - polévky, teplá sekaná, řízky a další bufetové stravování. V nabídce jsou dále potraviny, čerstvé pečivo, lahůdky – chlebíčky a obložené pečivo, ovoce, zelenina, nápoje, čerstvá káva a zákusky.

Provozovatelem prodejny je Zdeněk Vrátil a kolektiv.

Otevírací doba
pondělí - pátek 06:30 - 17:00
sobota ZAVŘENO
neděle 13:00 - 18:00

Foto_kantýna Nem Pe.jpg

 

Další prodejna je součástí oddělení léčebné výživy a stravování v horní části areálu. 

Otevírací doba
pondělí - pátek 06:30 - 14:00
sobota, neděle, svátky 10:00 - 13:30

Rádi bychom Vám nabídli možnost nákupu tiskovin, hygienických potřeb a potravin přímo na oddělení formou pravidelného rozvozu.

Bližší informace Vám podá ošetřující personál.

V naší prodejně ve stravovacím provozu je možné si objednat výrobky nejen naší studené kuchyně a cukrárny (připravíme pro Vás obložené mísy, chlebíčky, zákusky, dorty dle našeho katalogu), ale je možné si u nás objednat také z katalogu Adélky (v tomto případě dva dny předem). Pokud to náš provoz dovolí a Vy uskutečníte objednávku do 8:00, vyřídíme ji ještě týž den ( kromě pondělí, rozvoz 9:30 a 12:15).

Na přání můžeme připravit také dárkové balíčky se zbožím dle Vašeho výběru.