Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Štítky:


Prim. MUDr. Radan Doubek: Cílem je poskytovat péči na vysoké úrovni

Gynekologicko-porodnického oddělení Nemocnice Pelhřimov vede od letošního roku primář MUDr. Radan Doubek. Jeho hlavním cílem je poskytovat péči na vysoké úrovni a v co nejširším spektru činnosti při zachování příjemného a vstřícného prostředí pro klientky.

Více

Publikováno 31. 5. 2021 15:41

Traktor má volno. Obědy pacientům pelhřimovské nemocnice rozváží siláci

Traktor má volno. Obědy pacientům pelhřimovské nemocnice rozváží siláci

Více

Publikováno 31. 5. 2021 15:39

Prádelna v Nemocnici Pelhřimov vypere denně 1,5 tuny prádla

Plastový štít na obličeji, respirátor, rukavice, ochranný plášť včetně bezpečné obuvi. Právě tak jsou vybaveni zaměstnanci prádelny pelhřimovské nemocnice, kteří přijdou denně do styku s textiliemi z operačních sálů, špinavým ložním prádlem, ručníky nebo oblečením zdravotnického personálu.

Více

Publikováno 31. 5. 2021 15:37

Pelhřimovský nemocniční kaplan přináší pacientům víru i pěknou písničku

Prožívání víry v době nemoci a umírání nebo příjemné povídání, které pohladí po duši, poskytuje pacientům nemocnice kaplan Mgr. Jan Blažek.

Více

Publikováno 31. 5. 2021 15:35

Stým miminkem narozeným v pelhřimovské porodnici je Viktůrek

Gratulujeme rodičům malého Viktůrka Získala z Onšova, který se narodil 10. března v 8.17 hodin a stal se letos stým miminkem narozeným v pelhřimovské porodnici.

Více

Publikováno 31. 5. 2021 15:27

Interní oddělení Nemocnice Pelhřimov: Pracoviště poskytující komplexní péči napříč vnitřní

Interní oddělení Nemocnice Pelhřimov patří díky široké škále výkonů, dostatečnému přístrojovému vybavení a vysoce kvalifikovanému zdravotnickému personálu ke znamenitým pracovištím svého druhu.

Více

Publikováno 31. 5. 2021 15:25

Masopustní veselí na ODN v Nemocnici Pelhřimov

I tento rok zavítaly na oddělení dlouhodobě nemocných v naší nemocnici karnevalové masky. Personál se převlékl do kostýmů a za doprovodu dechové hudby navštívil pacienty u lůžek. Nechyběly ani výtečné masopustní koblížky.

Více

Publikováno 31. 5. 2021 15:22

Fotografie v pelhřimovské nemocnici představují Kraj Vysočina a jeho partnerské regiony

Kraj Vysočina a jeho partnerské regiony je název výstavy, která je k vidění ve spojovací chodbě vedoucí na Gynekologicko-porodnické oddělení Nemocnice Pelhřimov a následně v čekárnách před tamními ambulancemi.

Více

Publikováno 31. 5. 2021 15:21

Rekonstrukce administrativní budovy v Nemocnici Pelhřimov

Nemocnice Pelhřimov prochází od loňského roku rozsáhlými cykly rozvoje. Stavební aktivita je vidět především v dolní části areálu.

Více

Publikováno 31. 5. 2021 15:16

Hejtman Kraje Vysočina na návštěvě v Nemocnici Pelhřimov

Po návštěvě očkovacího centra a následné tiskové konferenci navštívil hejtman Kraje Vysočina Vítězslav Schrek spolu s Vladimírem Novotným, náměstkem hejtmana Kraje Vysočina pro oblast zdravotnictví areál pelhřimovské nemocnice. Hlavním tématem byly aktuální práce na stavbě nového pavilonu.

Více

Publikováno 31. 5. 2021 15:14