Úvod > Aktuality > Nemocnice Pelhřimov se představila na pracovním veletrhu JOBStart VŠPJ

Nemocnice Pelhřimov se představila na pracovním veletrhu JOBStart VŠPJ

Nemocnice Pelhřimov se dne 22. listopadu zúčastnila prestižního pracovního veletrhu JOBStart pořádaného Vysokou školou polytechnickou v Jihlavě. Cílem tohoto veletrhu je umožnit osobní setkání mezi studenty a zaměstnavateli za účelem navázání spolupráce, získání praxe, stáže, brigády nebo trvalého zaměstnání. Zástupkyně pelhřimovské nemocnice byly k dispozici k diskusi o pracovních příležitostech v oblasti zdravotnictví, nabídly informace o vstupu na pracovní trh a poskytly cenné rady týkající se široké škály kariérních příležitostí ve zdravotnickém sektoru.

Zástupkyně pelhřimovské nemocnice byly k dispozici k diskusi o pracovních příležitostech v oblasti zdravotnictví.
Prezentace Nemocnice Pelhřimov na veletrhu JOBStart.