Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Štítky:Novější 1 3 13 25 37

Velký okruh Slovenskem se pod taktovkou Unie sester vydařil na výbornou

Unie sester při Nemocnici Pelhřimov letos uspořádala v termínu od 24. - 27.5. úspěšný zájezd na Slovensko. Velký okruh Slovenskem byl nejenom plný nezapomenutelných zážitků, ale také skvělou příležitostí k utužení týmového ducha a prohloubení vzájemných vztahů.

Více

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno včera v 9:15

Dětští pacienti dostali předčasný dárek k Mezinárodnímu dni dětí

Úsměvy na tváře dětských pacientů, hospitalizovaných na dětském oddělení Nemocnice Pelhřimov, přinesl předčasný dárek k Mezinárodnímu dni dětí.

Více

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 28. 5. 2024 13:53

Nemocnice Pelhřimov se připojuje ke Světovému dni bez tabáku

Nemocnice Pelhřimov se 31. května připojí ke Světovému dni bez tabáku. Tento den podporuje osvětu o zdravotních rizicích, která jsou spojena s tabákovým kouřem a upozorňuje na důležitost prevence a odvykání kouření.

Více

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 27. 5. 2024 12:18

Atrium nemocnice hostí výstavu Veroniky Součkové

Až do konce června je v Atriu Nemocnice Pelhřimov k vidění výstava talentované umělkyně paní Veroniky Součkové z Horní Cerekve. Tato výjimečná výstava nejenže představuje krásná díla, ale také poskytuje jedinečnou příležitost pro veřejnost, která se může do výstavy aktivně zapojit.

Více

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 24. 5. 2024 8:20

Mgr. Jitka Dejmková byla nominována na prestižní Cenu PhDr. Alice Garrigue Masarykové

Jednou ze sedmi osobností nominovaných na prestižní Cenu PhDr. Alice Garrigue Masarykové za významný přínos českému ošetřovatelství byla letos paní Mgr. Jitka Dejmková, bývalá náměstkyně ošetřovatelské péče Nemocnice Pelhřimov.

Více

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 20. 5. 2024 8:13

Hudba, úsměvy a laskavá gesta udělaly ze Dne matek nezapomenutelnou událost

Na hospitalizované pacienty na Oddělení dlouhodobě nemocných (ODN) Nemocnice Pelhřimov čekalo 15. května krásné překvapení. Děti ze Základní umělecké školy Pelhřimov pod vedením paní Dany Bezstarostové pacientům zahrály ke Dni matek koncert, který přinesl do nemocničního prostředí trochu světla a radosti.

Více

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 17. 5. 2024 8:15

MUDr. Karel Křikava, CSc.: Chirurgie je náročný, ale velmi krásný a naplňující obor

Představte si člověka, jehož jméno je už neodmyslitelně spojeno s chirurgickým oborem a snahou o zdokonalování lékařské péče v Pelhřimově. Právě tím je respektovaný chirurg, MUDr. Karel Křikava, CSc., který se narodil před 85 lety v Mělníku, a už od mládí bylo jasné, že jeho cesta povede k lékařské profesi.

Více

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 15. 5. 2024 7:42

Nemocnice Pelhřimov oslavila Mezinárodní den sester

Datum 12. května v sobě nese zvláštní význam. Je to den, na který připadá Mezinárodní den sester, oslavující nejen jejich práci, ale i dědictví legendární Florence Nightingale, matky moderního ošetřovatelství. Je to den, kdy je oceněno odhodlání a oddanost těch, kteří pracují v oblasti zdravotnictví.

Více

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 12. 5. 2024 13:28

Správná hygiena rukou je zásadní pro prevenci šíření nebezpečných bakterií,virů a patogenů

Nemocnice Pelhřimov se v týdnu od 3. do 10. května připojuje ke Světovému dni hygieny rukou, který se koná každoročně pod záštitou WHO (Světové zdravotnické organizace) a pořádá řadu edukačních akcí. Jejich hlavním cílem je zvýšit povědomí o významu důkladné hygieny rukou a motivovat k pravidelnému a správnému mytí nebo dezinfekci rukou.

Více

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 7. 5. 2024 12:42

Nemocnice Pelhřimov se už potřetí zapojila do Národního hodnocení spokojenosti pacientů

Více

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 7. 5. 2024 11:46

Novější 1 3 13 25 37