Nemocnice Pelhřimov drží vysoký standard v Národním hodnocení hospitalizovaných pacientů

Nemocnice Pelhřimov opět prokázala vysokou úroveň péče o své pacienty. V rámci Národního hodnocení spokojenosti hospitalizovaných pacientů MZČR za rok 2024 obdržela vynikající známku 1,14 (celková spokojenost 96,61 %), která ji řadí mezi přední nemocnice v České republice.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 23. 8. 2024 11:20

Nemocnice Pelhřimov: Babybox je dočasně mimo provoz

Babybox umístěný na vnější stěně budovy plicní ambulance a ORL Nemocnice Pelhřimov je z technických důvodů dočasně mimo provoz. Na odstranění závady intenzivně pracujeme.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 19. 8. 2024 11:04

Fobii z injekcí vyřešilo při léčbě rakoviny u paní Ilony Babůrkové zavedení PICCu

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 2. 8. 2024 8:26

Nemocnice Pelhřimov se připojila ke Světovému týdnu kojení

Nemocnice Pelhřimov se připojila ke Světovému týdnu kojení, který probíhá od 1. do 7. srpna 2024. Tato mezinárodní iniciativa má za cíl zvýšit povědomí o důležitosti kojení a podpořit matky v této přirozené a zdravé formě výživy pro jejich děti.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 2. 8. 2024 8:09

Mgr. Jitka Dejmková zasvětila celý svůj profesní život práci v pelhřimovské nemocnici

Celý svůj profesní život zasvětila práci v Nemocnici Pelhřimov. Mgr. Jitka Dejmková začala svoji kariéru 1. 8. 1974. Po krátkém působení na chirurgickém oddělení, nastoupila na jedno z prvních anesteziologicko-resuscitačních oddělení v tehdejším Československu.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 1. 8. 2024 9:42

Uzavření lékárny Dr. Max a zajištění pohotovostní lékárenské služby

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 30. 7. 2024 10:09

MUDr. Karel Kalla. Výjimečný a aktivní muž, který vedl primariát klinické biochemie 46 let

Celý svůj život zasvětil medicíně a biochemii. Emeritní primář MUDr. Karel Kalla je nejdéle sloužícím primářem v historii pelhřimovské nemocnice, kde neuvěřitelných 46 let vedl oddělení klinické biochemie (1963 – 2009, pozn. autorky).

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 11. 7. 2024 7:41

Přednáška na téma KOMPLETNÍ PŘÍPRAVA NA KOJENÍ A PÉČI O MIMINKO

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 3. 7. 2024 8:14

Nemocnice Pelhřimov oznamuje změnu v otevírací době laktační poradny

Laktační poradna Nemocnice Pelhřimov, která funguje při dětském oddělení, se z provozních důvodů přesouvá ze čtvrtka na úterý a zároveň dochází ke změně otevírací doby.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 3. 7. 2024 8:11

Informace pro veřejnost o prázdninovém provozu některých oddělení a ambulancí

Vážení,

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 2. 7. 2024 8:36