Novější 1 3 5 9 13

Informace pro veřejnost o prázdninovém provozu některých oddělení a ambulancí

Vážení, rádi bychom Vás informovali o změnách v provozu některých oddělení a ambulancí pelhřimovské nemocnice během letních prázdnin. V období od 1. července do 31. srpna dochází k úpravám ordinačních hodin a některá oddělení budou fungovat v omezeném režimu.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 2. 7. 2024 8:36

Pozvánka na Kemp mediků 2024 aneb příležitost vidět každodenní chod Nemocnice Pelhřimov

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 26. 6. 2024 10:39

MUDr. Karel Kalla. Výjimečný a aktivní muž, který vedl primariát klinické biochemie 46 let

Celý svůj život zasvětil medicíně a biochemii. Emeritní primář MUDr. Karel Kalla je nejdéle sloužícím primářem v historii pelhřimovské nemocnice, kde neuvěřitelných 46 let vedl oddělení klinické biochemie (1963 – 2009, pozn. autorky).

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 11. 7. 2024 7:41

Přednáška na téma KOMPLETNÍ PŘÍPRAVA NA KOJENÍ A PÉČI O MIMINKO

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 3. 7. 2024 8:14

Nemocnice Pelhřimov oznamuje změnu v otevírací době laktační poradny

Laktační poradna Nemocnice Pelhřimov, která funguje při dětském oddělení, se z provozních důvodů přesouvá ze čtvrtka na úterý a zároveň dochází ke změně otevírací doby.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 3. 7. 2024 8:11

Ing. Radim Hošek: Práci, kterou každý z nás odvádí, má smysl a je ve prospěch pacientů

Do funkce ředitele Nemocnice Pelhřimov byl 3. června 2024 uveden Ing. Radim Hošek. Nový ředitel přichází s bohatými zkušenostmi a vizí, která slibuje pokračování dynamického rozvoje zdravotnické organizace. V rozhovoru se s námi podělí o své plány s rozvojem personální politiky, což je v dnešní době nedostatku zdravotnického personálu klíčové.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 3. 6. 2024 7:46

Velký okruh Slovenskem se pod taktovkou Unie sester vydařil na výbornou

Unie sester při Nemocnici Pelhřimov letos uspořádala v termínu od 24. - 27.5. úspěšný zájezd na Slovensko. Velký okruh Slovenskem byl nejenom plný nezapomenutelných zážitků, ale také skvělou příležitostí k utužení týmového ducha a prohloubení vzájemných vztahů.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 29. 5. 2024 9:15

Dětští pacienti dostali předčasný dárek k Mezinárodnímu dni dětí

Úsměvy na tváře dětských pacientů, hospitalizovaných na dětském oddělení Nemocnice Pelhřimov, přinesl předčasný dárek k Mezinárodnímu dni dětí.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 28. 5. 2024 13:53

MUDr. Karel Křikava, CSc.: Chirurgie je náročný, ale velmi krásný a naplňující obor

Představte si člověka, jehož jméno je už neodmyslitelně spojeno s chirurgickým oborem a snahou o zdokonalování lékařské péče v Pelhřimově. Právě tím je respektovaný chirurg, MUDr. Karel Křikava, CSc., který se narodil před 85 lety v Mělníku, a už od mládí bylo jasné, že jeho cesta povede k lékařské profesi.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 15. 5. 2024 7:42

Nemocnice Pelhřimov oslavila Mezinárodní den sester

Datum 12. května v sobě nese zvláštní význam. Je to den, na který připadá Mezinárodní den sester, oslavující nejen jejich práci, ale i dědictví legendární Florence Nightingale, matky moderního ošetřovatelství. Je to den, kdy je oceněno odhodlání a oddanost těch, kteří pracují v oblasti zdravotnictví.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 12. 5. 2024 13:28

Novější 1 3 5 9 13