Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Štítky:Novější 1 3 5 8 12

Velký okruh Slovenskem se pod taktovkou Unie sester vydařil na výbornou

Unie sester při Nemocnici Pelhřimov letos uspořádala v termínu od 24. - 27.5. úspěšný zájezd na Slovensko. Velký okruh Slovenskem byl nejenom plný nezapomenutelných zážitků, ale také skvělou příležitostí k utužení týmového ducha a prohloubení vzájemných vztahů.

Více

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno dnes v 9:15

Dětští pacienti dostali předčasný dárek k Mezinárodnímu dni dětí

Úsměvy na tváře dětských pacientů, hospitalizovaných na dětském oddělení Nemocnice Pelhřimov, přinesl předčasný dárek k Mezinárodnímu dni dětí.

Více

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno včera v 13:53

MUDr. Karel Křikava, CSc.: Chirurgie je náročný, ale velmi krásný a naplňující obor

Představte si člověka, jehož jméno je už neodmyslitelně spojeno s chirurgickým oborem a snahou o zdokonalování lékařské péče v Pelhřimově. Právě tím je respektovaný chirurg, MUDr. Karel Křikava, CSc., který se narodil před 85 lety v Mělníku, a už od mládí bylo jasné, že jeho cesta povede k lékařské profesi.

Více

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 15. 5. 2024 7:42

Nemocnice Pelhřimov oslavila Mezinárodní den sester

Datum 12. května v sobě nese zvláštní význam. Je to den, na který připadá Mezinárodní den sester, oslavující nejen jejich práci, ale i dědictví legendární Florence Nightingale, matky moderního ošetřovatelství. Je to den, kdy je oceněno odhodlání a oddanost těch, kteří pracují v oblasti zdravotnictví.

Více

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 12. 5. 2024 13:28

Otevírací doba lékárny o státním svátku 8.5.2024

V rámci lékárenské pohotovostní služby bude službu lékáren 8.5.2024 v Pelhřimově a okolí zajišťovat Lékárna u vrátnice Nemocnice Pelhřimov.

Více

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 6. 5. 2024 12:01

Nemocnice Pelhřimov výborně obstála v dubnové výzvě 10 000 kroků

Nemocnice Pelhřimov se již potřetí připojila k celorepublikové dubnové výzvě 10 000 kroků a byla opět úspěšná. Pět odvážných týmů společně nachodilo během měsíce dubna neuvěřitelných 20 764,62 kilometrů, což je ohromný úspěch a důkaz síly a odhodlání.

Více

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 3. 5. 2024 8:09

Úspěšný Den pro zdraví v Nemocnici Pelhřimov. Přišly stovky návštěvníků

Akce s názvem Den pro zdraví, aneb co pro sebe můžeme udělat, která se konala 18. dubna 2024 od 10 do 14 hodin v Atriu hlavní lůžkové budovy Nemocnice Pelhřimov, měla mimořádný úspěch. Aktivita zaměřená na primární prevenci a zdravý životní styl se konala už posedmé a nenechaly si jí ujít téměř tři stovky návštěvníků.

Více

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 19. 4. 2024 10:13

Laktační poradna Nemocnice Pelhřimov rozšířila služby

Novorozenecké oddělení Nemocnice Pelhřimov rozšířilo v rámci svých služeb v Laktační poradně konzultace zdarma pro maminky pojištěné u VZP.

Více

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 11. 4. 2024 14:28

Děti ze ZŠ Želiv absolvovaly interaktivní edukační program zaměřený na zdravovědu

Děti ze Základní školy Želiv nečekal v úterý 9. dubna jen den plný matematiky a českého jazyka. Tentokrát měly možnost na chvíli nahlédnout do světa zdravotnictví. Žáci první a druhé třídy zhlédli přednášku od zástupkyň Nemocnice Pelhřimov s názvem "Doktora se nebojíme aneb s úsměvem do nemocnice".

Více

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 10. 4. 2024 8:55

Úsměv a laskavé slovo dokážou rozjasnit i ten nejtemnější den, říká Bc. Iva Procházková

Ve světě zdravotní péče jsou některé osobnosti téměř legendární. Srdcem Nemocnice Pelhřimov, zářící optimismem a nekonečnou péčí o pacienty je všeobecná sestra Bc. Iva Procházková.

Více

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 5. 4. 2024 11:36

Novější 1 3 5 8 12