Úvod > Aktuality > Diabetologická ambulance v nových prostorech

Diabetologická ambulance v nových prostorech

Kompletně přestěhována je od 12. října Diabetologická ambulance 2 (MUDr. Z. Šrůtkové) v Nemocnici Pelhřimov. Pacienti, kteří doposud docházeli za vyšetřením do přízemí hlavní lůžkové budovy, jsou nově ošetřováni v pavilonu akutní medicíny, konkrétně v traktu chirurgických a ortopedických ambulancí. „Jedná se o ambulanci číslo šest, což je poslední vyšetřovna směrem k emergency. Prostory jsou nové, moderní a odpovídají současným trendům a požadavkům na kvalitní péči pacientů,“ informovala vrchní sestra interního oddělení pelhřimovské nemocnice Hana Dandová.

K přestěhování ambulance došlo v rámci rekonstrukce urgentního příjmu. Ordinuje se vždy v úterý od 10.30 do 14.00 hodin a ve středu od 9.00 do 14.00 hodin. Telefonní číslo do ambulance je +420 565 355 223.

Nová diabetologická ambulance v Nemocnici Pelhřimov.jpg