Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Štítky:Novější 1 3 13 26 38

Nemocnice Pelhřimov se úspěšně prezentovala na Rodinném dnu v Sadech

Nemocnice Pelhřimov se v neděli 16. června zúčastnila Rodinného dne, který se konal v pelhřimovských Sadech pod záštitou Domova Jeřabina. Tato akce, zaměřená na podporu zdraví a rodinné pohody, přilákala velké množství návštěvníků, kteří si užili den plný aktivit a zábavy.

Více

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 18. 6. 2024 12:20

Nemocnice Pelhřimov se připojuje ke Dni lékáren

Nemocnice Pelhřimov se letos připojuje k oslavě Dne lékáren, který se uskuteční ve čtvrtek 20. června. Letošní téma „Farmaceut: profesionál po celý život“ zdůrazňuje význam celoživotního vzdělávání a odbornosti v lékárnické profesi.

Více

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 18. 6. 2024 10:28

Dětský den v nemocnici byl plný smíchu, radosti a nezapomenutelných zážitků

Nemocnice Pelhřimov uspořádala v sobotu 15. června Dětský den pro děti svých zaměstnanců, který se setkal s obrovským úspěchem. Akce, která přilákala více než 200 dětí spolu s jejich rodiči, prarodiči a dalšími rodinnými příslušníky, nabídla pestrý program plný zábavy a poučení.

Více

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 17. 6. 2024 21:43

Přednáška o zdravém životním stylu sklidila v Černovicích úspěch

Sokolovna v Černovicích se stala ve čtvrtek 13. června dějištěm informativní přednášky pro žáky černovického Středního odborného učiliště na téma zdravého životního stylu, prevence civilizačních onemocnění a rizik spojených s návykovými látkami. Akci uspořádala Nemocnice Pelhřimov.

Více

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 14. 6. 2024 9:21

Zaměstnanci nemocnice se sešli na Trnávce a vyhodnotili úspěšnou výzvu 10 tisíc kroků

V pátek 31. května se na Trnávce sešli zaměstnanci Nemocnice Pelhřimov na neformálním setkání, aby společně vyhodnotili výzvu 10 tisíc kroků. Akce se zúčastnilo bezmála 50 zaměstnanců, kteří si užili příjemné a přátelské odpoledne plné dobré nálady.

Více

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 5. 6. 2024 10:13

Nemocnice Pelhřimov se připojila k Mezinárodnímu dni bez tabáku

Nemocnice Pelhřimov se 31.5. aktivně zapojila do Mezinárodního dne bez tabáku a uspořádala hodinové poradenství u vstupních dveří do hlavní lůžkové budovy. Akce měla za cíl informovat veřejnost o nežádoucích účincích kouření a poskytnout pomoc kuřákům, kteří chtějí přestat kouřit.

Více

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 4. 6. 2024 12:27

Ing. Radim Hošek: Práci, kterou každý z nás odvádí, má smysl a je ve prospěch pacientů

Do funkce ředitele Nemocnice Pelhřimov byl 3. června 2024 uveden Ing. Radim Hošek. Nový ředitel přichází s bohatými zkušenostmi a vizí, která slibuje pokračování dynamického rozvoje zdravotnické organizace. V rozhovoru se s námi podělí o své plány s rozvojem personální politiky, což je v dnešní době nedostatku zdravotnického personálu klíčové.

Více

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 3. 6. 2024 7:46

Velký okruh Slovenskem se pod taktovkou Unie sester vydařil na výbornou

Unie sester při Nemocnici Pelhřimov letos uspořádala v termínu od 24. - 27.5. úspěšný zájezd na Slovensko. Velký okruh Slovenskem byl nejenom plný nezapomenutelných zážitků, ale také skvělou příležitostí k utužení týmového ducha a prohloubení vzájemných vztahů.

Více

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 29. 5. 2024 9:15

Dětští pacienti dostali předčasný dárek k Mezinárodnímu dni dětí

Úsměvy na tváře dětských pacientů, hospitalizovaných na dětském oddělení Nemocnice Pelhřimov, přinesl předčasný dárek k Mezinárodnímu dni dětí.

Více

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 28. 5. 2024 13:53

Nemocnice Pelhřimov se připojuje ke Světovému dni bez tabáku

Nemocnice Pelhřimov se 31. května připojí ke Světovému dni bez tabáku. Tento den podporuje osvětu o zdravotních rizicích, která jsou spojena s tabákovým kouřem a upozorňuje na důležitost prevence a odvykání kouření.

Více

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 27. 5. 2024 12:18

Novější 1 3 13 26 38