Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Štítky:Nový studijní obor Praktická sestra nabízí široké uplatnění

Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Pelhřimov (SPŠ a SOU Pelhřimov) společně s Krajem Vysočina a Nemocnicí Pelhřimov, příspěvkovou organizací otevře 1. září 2024 nový studijní obor Praktická sestra. Žáci devátých tříd základních škol mohou do 20. února podávat až 3 přihlášky na 3 střední školy/obory vzdělání.

Více

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 7. 2. 2024 9:30

Změna ve funkci primáře Dětského oddělení Nemocnice Pelhřimov

S účinností od 1. února 2024 došlo ke změně ve vedení primariátu Dětského oddělení Nemocnice Pelhřimov. Po primáři Stanislavu Houšťkovi vedení převzal jeho dosavadní zástupce MUDr. Bc. Karel Medek.

Více

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 6. 2. 2024 8:38

Novinka: Nemocnice Pelhřimov otevřela Laktační poradnu

Podporu v oblasti kojení a péče o dítě po porodu nabízí nově Nemocnice Pelhřimov. Od února 2024 nemocnice otevřela při dětském oddělení Laktační poradnu, kde působí certifikovaná laktační poradkyně.

Více

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 5. 2. 2024 13:36

Výstava ukázala sílu lidského spojení, a zároveň podpořila domácí paliativní péči

V období od 15. do 21. ledna 2024 se v Obecním domě v Salačově Lhotě na Pacovsku konala výstava s názvem Magnetkový svět. Tato událost byla díky hlavní duši výstavy paní Marii Chládkové nejen kulturním zážitkem, ale také podpořila Domácí paliativní péči Nemocnice Pelhřimov.

Více

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 2. 2. 2024 11:08

Pozvánka na přednášku o kojení a péči o miminko v Nemocnici Pelhřimov

Srdečně zveme všechny nastávající maminky na přednášku s názvem Kompletní příprava na kojení a péči o miminko, která se uskuteční 29. ledna v 13.30 hodin v zasedací místnosti v 5. patře hlavní lůžkové budovy pelhřimovské nemocnice. 

Více

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 16. 1. 2024 13:41

Každá magnetka přispěje k podpoře Domácí paliativní péče Nemocnice Pelhřimov

Paní Marie Chládková má nejen unikátní sbírku magnetek, ale také velké srdce. Rozhodla se poděkovat Domácí paliativní péči Nemocnice Pelhřimov za jejich nepřetržitou podporu a péči v náročných chvílích.

Více

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 11. 1. 2024 8:38

Andělské kalendáře zdobí oddělení a ambulance Nemocnice Pelhřimov

Nemocnici Pelhřimov navštívila 5. ledna paní Michaela Mašková, autorka originálních obrazů na míru, zápisníků či kalendářů. A právě andělské nástěnné a stolní kalendáře darovala pelhřimovské nemocnici.

Více

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 9. 1. 2024 7:39

Nemocnice Pelhřimov obhájila akreditaci a potvrzuje vysoké standardy péče

Nemocnice Pelhřimov úspěšně obhájila akreditaci Spojené akreditační komise (SAK). Akreditační šetření zahrnující hodnocení kvality a bezpečí lůžkové zdravotní péče se uskutečnilo v termínu od 4. do 5. 12. 2023 a probíhalo ve všech zdravotnických i nezdravotnických provozech.

Více

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 4. 1. 2024 11:12

Změna na pozici primáře chirurgického oddělení od 1. ledna 2024

S účinností od 1. ledna došlo ke změně v pozici primáře Chirurgického oddělení Nemocnice Pelhřimov. Stávající primář, MUDr. Karel Křikava, odešel z postu primáře na vlastní žádost po patnácti letech.

Více

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 3. 1. 2024 11:10

Dobrovolníci spolu s dětskými pacienty ukázali sílu malých gest

V duchu vánočních svátků se spojili dobrovolníci z dobrovolnického programu Pírko, který funguje při Nemocnici Pelhřimov s dobrovolníky z Fokusu Vysočina, aby společně připravili dárek pro hospitalizované pacienty, kteří prožívali vánoční svátky v pelhřimovské nemocnici.

Více

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 3. 1. 2024 10:59