Energie pro tělo i duši

Děkujeme #energiilekarum, která zdravotníky podporuje balíčky se zdravými pochutinami. Kromě energie pro tělo, je potřebná i duševní pohoda.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 5. 1. 2022 9:00

Mobilní očkování bez registrace v Pelhřimově dne 5. ledna

Ve středu 5. ledna bude v Pelhřimově možné očkování bez registrace. Mobilní tým přijede do sportovní haly, kde bude přítomen od 10 - 17 hodin. Aplikovány budou vakcíny: Pfizer/BioNTech 16+ (u osob mladších 18 let je nutný doprovod zákonného zástupce) a jednodávková vakcína Johnson 18+.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 4. 1. 2022 13:41

Dobrovolníci a školáci potěšili pacienty a zaměstnance nemocnice

Nemocnice Pelhřimov děkuje všem za podporu pacientů a zaměstnanců. Nový dobrovolník Dobrovolnického centra Pírko pan Bohuslav Parkan z Nové Bukové vyrobil pro pacienty ODN pomůcky pro nácvik jemné motoriky.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 4. 1. 2022 13:30

Prvním miminkem narozeným v pelhřimovské nemocnici je Anička

Prvním miminkem narozeným v Nemocnici Pelhřimov v novém roce 2022 je holčička Anička. Přišla na svět 1. ledna v 8.04 hod. Černovlasá Anička váží 3 320 g a měří 49 cm. Doma na malou sestřičku čeká sedmnáctiměsíční bratříček. „Malá je moc hodná a dobře prospívá.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 3. 1. 2022 13:37

Uzavírka v areálu Nemocnice Pelhřimov potrvá několik týdnů

V souvislosti se stavebními pracemi na novém pavilonu dojde od úterý 4. 1. 2022 k uzavření úseku silnice vedoucí souběžně s hlavní lůžkovou budovou Nemocnice Pelhřimov až po vchod k ortopedickým a chirurgickým ambulancím.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 3. 1. 2022 12:59

Pro veřejnost je otevřena lékárna v hlavní lůžkové budově

Z důvodu dlouhodobých pracovních neschopností je pro veřejnost UZAVŘENA ústavní lékárna v areálu Nemocnice Pelhřimov (budova v horní části areálu naproti stravovacímu provozu). Otevřena je lékárna v hlavní lůžkové budově v Pavilonu akutní medicíny. Otevírací doba: pondělí - pátek od 7.30 - 15.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 3. 1. 2022 10:42