Úvod > Aktuality > Dobrovolníci a školáci potěšili pacienty a zaměstnance nemocnice

Dobrovolníci a školáci potěšili pacienty a zaměstnance nemocnice

Nemocnice Pelhřimov děkuje všem za podporu pacientů a zaměstnanců. Nový dobrovolník Dobrovolnického centra Pírko pan Bohuslav Parkan z Nové Bukové vyrobil pro pacienty ODN pomůcky pro nácvik jemné motoriky. Další dobrovolnice paní Ivana Kapounová zase uháčkovala pro radost sestřiček a sanitářek na ODN krásné kočičky. Poděkování patří rovněž žákům a učitelům ze ZŠ Nový Rychnov, kteří pro pacienty a personál neurologického oddělení a ODN vytvořili nádherná přáníčka a keramické andělíčky.

Pan Bohuslav Parkan z Nové Bukové vyrobil pro pacienty ODN pomůcky pro nácvik jemné motoriky.
Paní Ivana Kapounová zase uháčkovala kočičky.
Žáci a učitelé ze ZŠ Nový Rychnov vytvořili nádherná přáníčka a keramické andělíčky.