Úvod > Aktuality > Zaměstnanci nemocnice se sešli na Trnávce a vyhodnotili úspěšnou výzvu 10 tisíc kroků

V pátek 31. května se na Trnávce sešli zaměstnanci Nemocnice Pelhřimov na neformálním setkání, aby společně vyhodnotili výzvu 10 tisíc kroků. Akce se zúčastnilo bezmála 50 zaměstnanců, kteří si užili příjemné a přátelské odpoledne plné dobré nálady.
Výzva 10 tisíc kroků, která probíhala celý duben, měla za cíl motivovat zaměstnance k pravidelnému pohybu a zlepšení jejich celkového zdraví a kondice. Během setkání na Trnávce byly oceněny nejaktivnější týmy, které získaly chutné dorty. Všichni zúčastnění měli možnost opéci si špekáčky a příjemně se pobavit.
Odpoledne na Trnávce proběhlo v neformální příjemné atmosféře. „Jsme velmi rádi, že se do výzvy zapojilo téměř 50 zaměstnanců Nemocnice Pelhřimov, kteří svými výbornými výkony přispěli k úspěchu města Pelhřimova, který obsadil první příčku v kategorii zapojených měst a obcí od 10 tisíc obyvatel. Je to skvělý důkaz toho, že máme v nemocnici kolegyně a kolegy, kteří se aktivně zajímají o své zdraví a jsou ochotni se společně motivovat a podporovat," sdělila Alexandra Knapová, tisková mluvčí Nemocnice Pelhřimov.

Zaměstnanci se sešli na Trnávce a vyhodnotili úspěšnou výzvu 10 tisíc kroků.
Pro nejaktivnější týmy byly připraveny chutné dorty.