Úvod > Aktuality > Rozzářené dětské oči a radost v nich

Rozzářené dětské oči a radost v nich

Zpestření pro hospitalizované malé pacienty na dětském oddělení Nemocnice Pelhřimov přichystala před Velikonocemi zdravotní sestřička paní Lenka Němcová. Díky její iniciativě dostaly děti krásné balíčky plné ovoce a dobrot. Odměnou pro všechny přítomné byla upřímná dětská radost a alespoň na chvíli zapomenutí na zdravotní stav malých pacientů.

Hospitalizované děti dostaly před Velikonocemi v Nemocnici Pelhřimov krásné balíčky plné ovoce a dobrot.