Úvod > Aktuality > Nemocnici Pelhřimov povede Radim Hošek

Nemocnici Pelhřimov povede Radim Hošek

Rada Kraje Vysočina jmenovala 2. dubna 2024 do funkce ředitele krajské Nemocnice Pelhřimov Radima Hoška. Funkce se ujme 3. června 2024.

Radim Hošek vystudoval  obor veřejná správa a regionální rozvoj na České zemědělské univerzitě v Praze a obor právo sociálního zabezpečení na Masarykově univerzitě v Brně. Od roku 2001 je kmenovým zaměstnancem Krajského úřadu Kraje Vysočina, kde se prvořadě věnoval ekonomice, kontrole a metodice zdravotní péče řízených příspěvkových organizací, následně byl členem týmu sekretariátu hejtmana. Je mu 42 let. „V posledních čtyřech letech procházela pelhřimovská nemocnice několika změnami na postu ředitele, přesto se nelehká situace nijak výrazně neodrazila na kvalitě poskytované zdravotní péče pro obyvatele Pelhřimovska a širokého okolí. Za tímto stabilním fungováním stojí tým profesionálů, všech zdravotních i nezdravotních – podpůrných profesí. Proto se těším na spolupráci s tímto týmem, se kterým budeme pokračovat v rozvoji nemocnice, která má své jasné místo v regionálním zdravotnictví," uvedl Radim Hošek.

Ing. Radim Hošek ve funkci ředitele Nemocnice Pelhřimov vystřídá MUDr. Jaroslava Housera, který dočasně nemocnici vede od listopadu loňského roku.

Zdroj: TZ Kraje Vysočina
Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace