Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Pozvánka na Kemp mediků 2024 aneb příležitost vidět každodenní chod Nemocnice Pelhřimov

Pozvánka na Kemp mediků 2024 aneb příležitost vidět každodenní chod Nemocnice PelhřimovJste studenti 4. až 6. ročníků lékařských fakult a chcete získat praktické zkušenosti a nahlédnout pod ruku zkušeným lékařům? Připojte se ke Kempu mediků, který se koná již počtvrté v Nemocnici Pelhřimov, tentokrát v termínu od 2. do 5. září 2024. Jedná se o skvělou příležitost, jak se připravit na nový akademický rok s praktickými zkušenostmi. „Tento program nabízí mladým medikům příležitost získat praktické zkušenosti pod vedením zkušených lékařů, nahlédnout do každodenního fungování nemocnice okresního typu a zároveň se setkat s kolegy z oboru,“ informovala Alexandra Knapová, mluvčí nemocnice. 
  • Ubytování a strava zdarma: Ušetříte peníze a budete mít vše, co potřebujete, zajištěno.
  • Praktické zkušenosti: Získejte cenné dovednosti a poznatky přímo od profesionálů.
  • Networking: Seznamte se s dalšími mediky a odborníky z oboru.
Nepropásněte tuto jedinečnou příležitost!
Přihlaste se ještě dnes na vnovackova@nempe.cz nebo +420 565 355 122. Přihlášky (jméno, příjmení, kontaktní adresu, e-mail, telefonní číslo, počet účastníků a ročník studia) zasílejte do 20. srpna 2024. 
 
Nemocnice Pelhřimov je přední zdravotnické zařízení v regionu, které poskytuje široké spektrum zdravotnických služeb. Cílem nemocnice je nejen poskytovat kvalitní péči pacientům, ale také podporovat vzdělávání a profesní růst budoucích lékařů.