Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Mobilní očkování bez registrace v Pelhřimově

Mobilní očkování bez registrace v Pelhřimově



V pondělí 31. ledna je možné v Pelhřimově, ve Sportovní hale, Nádražní 1536 absolvovat očkování bez registrace. Očkovat se bude pro veřejnost v době od 10 - 17 hodin vakcínami Moderna pro osoby starší 18 let a Pfizer/BioNTech pro osoby starší 16 let. Nezapomeňte si s sebou vzít občanský průkaz a průkaz zdravotní pojišťovny. 

Více informací na www.ockovanivysocina.cz. Stačí jen přijít, veškerou administrativu zařídí pracovníci mobilního očkovacího týmu. Očkování bez registrace bude probíhat v pondělí 31. ledna od 10 - 17 hodin v Pelhřimově. 
 

!!!! UPOZORNĚNÍ: Na 3. posilující dávku je možné se dostavit až po uplynutí stanovené doby od podání 2. dávky, tzn. nejdříve poté, co je doručena upozorňující SMS zpráva nebo e-mail z Ministerstva zdravotnictví. 

 

V případě, že si občan nechá aplikovat první dávku vakcíny Pfizer/BioNtech mobilním týmem, musí pro aplikaci druhé dávky (nejdříve po 21 dnech) opět využít služeb mobilního týmu nebo se v určené dny a čas dostavit na očkování bez registrace např. do Nemocnice Havlíčkův Brod (čtvrtek 7–9 hod.) nebo Nemocnice Nové Město na Moravě (úterý 14–16 hod.), případně využít např. služeb očkovacích míst na Poliklinice Třešť nebo Telč. Při podání první dávky vakcíny bez registrace NELZE poté k podání druhé dávky využít centrální rezervační systém, ale opět pouze očkování bez registrace. Nezletilí zájemci o očkování Pfizer/BioNTech ve věku 16+ musí dorazit se zákonným zástupcem.

 

UPOZORNĚNÍ  PRO SAMOPLÁTCE: Podání vakcíny je třeba uhradit bezhotovostně. Hotově platit nelze.

 

Mobilní očkování bez registrace - Pelhřimov.