Úvod > Aktuality > Hudba, úsměvy a laskavá gesta udělaly ze Dne matek nezapomenutelnou událost

Hudba, úsměvy a laskavá gesta udělaly ze Dne matek nezapomenutelnou událost

Na hospitalizované pacienty na Oddělení dlouhodobě nemocných (ODN) Nemocnice Pelhřimov čekalo 15. května krásné překvapení. Děti ze Základní umělecké školy Pelhřimov pod vedením paní Dany Bezstarostové pacientům zahrály ke Dni matek koncert, který přinesl do nemocničního prostředí trochu světla a radosti.

Děti zpívaly a hrály s nadšením, což vytvořilo úžasnou atmosféru. Po skončení koncertu přišli na řadu dobrovolníci z dobrovolnického programu Pírko a dobrovolnického centra Fokusu Vysočina - Pavla Hrdoušková a Lukáš Pavlíček, kteří předali hospitalizovaným pacientům svíčky ve tvaru srdíček. Tyto krásné dárky vytvořila dobrovolnice Tereza Vlčková.

pírko_new.pngFokusVysocina_logo_centra_COLOR.png            ZUS_blue.png

Den matek na ODN v Nemocnici Pelhřimov.