Novější 1 3

Vjezd do areálu Nemocnice Pelhřimov bude opět zpoplatněn

Z neděle 17.7.2022 na pondělí 18. 7.2022 se Nemocnice Pelhřimov vrací k systému zpoplatnění vjezdu do areálu. Motoristé mohou do areálu zdravotnického zařízení vjet z ulice Slovanského bratrství dvěma vjezdy.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 14. 7. 2022 8:04

Omezený provoz odborných ambulancí v době letních prázdnin

Omezený provoz odborných ambulancí v době letních prázdnin (1.7.2022-31.8.2022):

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 30. 6. 2022 10:36

Dětský den pro IZS: Odpoledne plné smíchu a dětské radosti

Areál pelhřimovské nemocnice ovládly v sobotu 21. května odpoledne děti. Konal se tam Dětský den pro IZS. Poprvé v historii si tak ratolesti zaměstnanců nemocnice a integrovaného záchranného systému z Pelhřimovska užili odpoledne plné zábavy, pohybu a radosti.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 26. 5. 2022 10:53

Růže pro zdravotní sestry a porodní asistentky

Studentky zdravotnických studií Vysoké školy polytechnické Jihlava předaly dne 5. května všem sloužícím zdravotním sestrám a porodním asistentkám v Nemocnici Pelhřimov nádherné rudé růže. Na 12.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 23. 5. 2022 15:06

Konec respirátorů a hrazeného PCR testu ze zdravotního pojištění

Na základě rozhodnutí Poslanecké sněmovny ČR o ukončení stavu pandemické pohotovosti je s účinností od 5. května zrušena povinnost mít ve zdravotnictví a sociálních službách zakrytá ústa a nos respirátorem či jiným ochranným prostředkem.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 5. 5. 2022 9:20

Otorinolaryngologické oddělení Nemocnice Pelhřimov získalo moderní vyšetřovací jednotku

Díky finanční podpoře města Pelhřimova ve výši jednoho milionu korun zakoupila Nemocnice Pelhřimov novou vyšetřovací jednotku pro otorinolaryngologické oddělení (ORL).

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 13. 4. 2022 10:43

Převratnou novinku poskytuje v léčení chronických ran Nemocnice Pelhřimov

Pacientům s chronickými ranami dává naději v léčbě průlomová novinka, biologický produkt na hojení ran – Bionáplast Amnioderm. Jedním z prvních certifikovaných pracovišť na Vysočině, které se zabývá touto unikátní metodou léčby, je chirurgická ambulance pelhřimovské nemocnice.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 22. 3. 2022 7:52

Stavebníci zasklívají poslední nadzemní spojovací krček novostavby

Modernizace areálu Nemocnice Pelhřimov zdárně postupuje. Aktuálně jsou na stavbě Pavilonu péče o rodinu prováděny betonáže podlah ve 4. nadzemním podlaží. Ostatní patra jsou již vybetonována.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 3. 2. 2022 8:56

V Atriu pelhřimovské nemocnice je otevřena nová prodejna

Od 1. února 2022 je nově otevřena prodejna (kantýna) ve spojovacím atriu pavilonu akutní medicíny a lůžkové části nemocnice (přízemí hlavní lůžkové budovy). Prodejna je dostupná i pro méně pohyblivé občany.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 1. 2. 2022 11:49

Novinka: Deník extra je k dispozici i v nemocnici

Dva stojany s tiskem, konkrétně Deníkem Extra, jsou od tohoto týdne umístěny v prostorách hlavní lůžkové budovy Pavilonu akutní medicíny Nemocnice Pelhřimov.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 16. 12. 2021 12:35

Novější 1 3