Novější 1 3

Konec respirátorů a hrazeného PCR testu ze zdravotního pojištění

Na základě rozhodnutí Poslanecké sněmovny ČR o ukončení stavu pandemické pohotovosti je s účinností od 5. května zrušena povinnost mít ve zdravotnictví a sociálních službách zakrytá ústa a nos respirátorem či jiným ochranným prostředkem.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 5. 5. 2022 9:20

Otorinolaryngologické oddělení Nemocnice Pelhřimov získalo moderní vyšetřovací jednotku

Díky finanční podpoře města Pelhřimova ve výši jednoho milionu korun zakoupila Nemocnice Pelhřimov novou vyšetřovací jednotku pro otorinolaryngologické oddělení (ORL).

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 13. 4. 2022 10:43

Převratnou novinku poskytuje v léčení chronických ran Nemocnice Pelhřimov

Pacientům s chronickými ranami dává naději v léčbě průlomová novinka, biologický produkt na hojení ran – Bionáplast Amnioderm. Jedním z prvních certifikovaných pracovišť na Vysočině, které se zabývá touto unikátní metodou léčby, je chirurgická ambulance pelhřimovské nemocnice.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 22. 3. 2022 7:52

Stavebníci zasklívají poslední nadzemní spojovací krček novostavby

Modernizace areálu Nemocnice Pelhřimov zdárně postupuje. Aktuálně jsou na stavbě Pavilonu péče o rodinu prováděny betonáže podlah ve 4. nadzemním podlaží. Ostatní patra jsou již vybetonována.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 3. 2. 2022 8:56

V Atriu pelhřimovské nemocnice je otevřena nová prodejna

Od 1. února 2022 je nově otevřena prodejna (kantýna) ve spojovacím atriu pavilonu akutní medicíny a lůžkové části nemocnice (přízemí hlavní lůžkové budovy). Prodejna je dostupná i pro méně pohyblivé občany.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 1. 2. 2022 11:49

Novinka: Deník extra je k dispozici i v nemocnici

Dva stojany s tiskem, konkrétně Deníkem Extra, jsou od tohoto týdne umístěny v prostorách hlavní lůžkové budovy Pavilonu akutní medicíny Nemocnice Pelhřimov.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 16. 12. 2021 12:35

Objednávání pacientů do ortopedických ambulancí Nemocnice Pelhřimov

Vážení, upozorňujeme, že v současné době nelze z provozních důvodů objednávat telefonicky pacienty na vyšetření do ortopedických ambulancí Nemocnice Pelhřimov. Telefonické objednávání bude opět možné v lednu 2022.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 14. 12. 2021 8:22

Provoz ORL ambulance o vánočních svátcích

ORL ambulance v Pelhřimově bude otevřena v období od 23.12.2021 do 31.12.2021 od 7.30 do 12 hod., odpoledne neordinuje.ORL ambulance Počátky ve dnech 23.12. a 30.12  neordinuje.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 13. 12. 2021 12:33

Omezení dopravy a uzavření vstupu k ambulancím pavilon akutní medicíny

V souvislosti se stavebními pracemi na novém pavilonu dojde od neděle 12. 12. 2021 do neděle 19.12.2021 k uzavření úseku silnice vedoucí souběžně s hlavní lůžkovou budovou až před vchod k ortopedickým a chirurgickým ambulancím.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 9. 12. 2021 11:01

Světový den STOP DEKUBITŮM

Nemocnice Pelhřimov se připojila ke kampani Světový den STOP DEKUBITŮM. Zájemci o konzultaci týkající se hojení proleženin, které vznikají především u dlouhodobě ležících pacientů, se hlásili dne 18.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 22. 11. 2021 7:38

Novější 1 3