Úvod > Aktuality > Zákaz návštěv na ODN s účinností od 17. 3. 2023

Zákaz návštěv na ODN s účinností od 17. 3. 2023

Nemocnice Pelhřimov vyhlašuje s účinností od 17. 3. 2023 zákaz návštěv na oddělení dlouhodobě nemocných (ODN). Důvodem je narůstající počet covid pozitivních pacientů. Toto omezení se netýká nevyléčitelně nemocných pacientů v terminálním stadiu, u kterých jsou návštěvy možné vždy po dohodě s ošetřujícím lékařem či primářem oddělení.

Na ostatních lůžkových odděleních jsou návštěvy povoleny 2x týdně, a to vždy ve středu a neděli od 15 do 17 hodin.

Dále v Nemocnici Pelhřimov platí doporučení používání ochranných prostředků dýchacích cest a při vstupu do budovy použití dezinfekce rukou. Doporučení se týká i pacientů, kteří do nemocnice dochází k ambulantnímu ošetření.

Zvažte s ohledem na zdraví a bezpečnost svých blízkých, zda je návštěva v nemocnici nutná. Pokud je k ní vážný důvod, respektujte prosím, doporučení zdravotnického personálu.

Nemocnice Pelhřimov