Úvod > Aktuality > Omezení dopravy a uzavření vstupu k ambulancím pavilon akutní medicíny

Omezení dopravy a uzavření vstupu k ambulancím pavilon akutní medicíny

V souvislosti se stavebními pracemi na novém pavilonu dojde od neděle 12. 12. 2021 do neděle 19.12.2021 k uzavření úseku silnice vedoucí souběžně s hlavní lůžkovou budovou až před vchod k ortopedickým a chirurgickým ambulancím. V souvislosti s tímto omezením bude uzavřen boční vstup k chirurgickým, ortopedickým a odborným ambulancím umístněným v pavilonu akutní medicíny. Vstup k ambulancím bude možný přes hlavní vchod do nemocnice (krytý vstup - hlavní lůžková budova).

Žádáme všechny občany, aby v době dočasného uzavření využívali k příjezdu do areálu, pokud tedy nejedou na PCR či antigenní test do odběrového stanu, primárně horní vjezd. Zaměstnance nemocnice žádáme, aby v době uzavírky neparkovali v blízkosti hlavní lůžkové budovy.  O případných změnách bude nemocnice včas informovat.

uzavření vstupu k ambulancím pavilon akutní medicíny.
Mapa k aktuálnímu dopravnímu omezení.