Úvod > Aktuality > Omezení a uzavření průjezdu areálem Nemocnice Pelhřimov

Omezení a uzavření průjezdu areálem Nemocnice Pelhřimov

V souvislosti s pokládkou nových asfaltových ploch v areálu Nemocnice Pelhřimov dojde od 1. – 30. června k výraznému omezení a následnému uzavření průjezdu areálem.

Pro motoristy bude uzavřena komunikace vedoucí okolo hlavní lůžkové budovy směrem ke stravovacímu provozu. „Nejprve přijdou na řadu odkopávky stávajících komunikací, frézování a po několikadenní technologické přestávce dojde k vlastní pokládce nových asfaltových ploch. Žádáme proto všechny návštěvníky areálu o maximální spolupráci. Průjezd areálem bude vyznačen v maximální možné míře,“ informoval náměstek hospodářsko – technické služby Nemocnice Pelhřimov Petr Adam. Ten zároveň dodal, že v termínu od 1. - 3. června bude zcela uzavřen vchod k chirurgickým a ortopedickým ambulancím. Vstup do tohoto traktu bude možný pouze hlavním vchodem do hlavní lůžkové budovy (od červeného odběrového stanu).

Pro motoristy budou v období od 1.-30. června určeny pro vjetí do areálu Nemocnice Pelhřimov tři vjezdy (více dopravní schéma). První, hlavní vjezd je určen pro příjezd do spodní části areálu. Druhý vjezd z ulice Slovanského bratrství bude zřízen po dobu dopravního omezení mezi budovami dětského oddělení a pavilonu ambulantních služeb. Tento vjezd bude primárně určen pro pacienty dětského oddělení, neurologického oddělení a rehabilitačního oddělení. Parkování před budovou dětského oddělení bude možné pouze v nejnutnějších případech a pro držitele průkazu ZTP. „Třetí vjezd do zdravotnického zařízení bude opět z ulice Slovanského bratrství. Jedná se o horní vjezd, který bude určen pro průjezd právě horní části areálu, konkrétně například pro pacientky gynekologicko-porodnického oddělení,“ přiblížil Petr Adam.

Pěší budou moci využívat nový chodník u Pavilonu péče o rodinu nebo chodník na ulici Slovanského bratrství. O případných změnách bude Nemocnice Pelhřimov včas informovat.

Aktuální omezení v Nemocnici Pelhřimov

1. – 3.6.2022              Uzavření vchodu k chirurgickým a ortopedickým ambulancím v pavilonu akutní medicíny

1. – 30.6.2022            Uzavření komunikace vedoucí okolo pavilonu akutní medicíny směrem ke stravovacímu provozu.

omezeni_20220530.jpg

Mapa dopravního omezení.