Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Nové benefity pro prvodárce. Po prvním odběru krve do letního kina nebo do bazénu zdarma

Nové benefity pro prvodárce. Po prvním odběru krve do letního kina nebo do bazénu zdarmaOddělení hematologie a transfuziologie Nemocnice Pelhřimov připravilo ve spolupráci s Městem Pelhřimov nový bonus pro prvodárce. 
V letních měsících  - červen až srpen  -  je pro ty, kdo poprvé darují krev na transfuzní stanici v Pelhřimově, připraven kulturní zážitek. Po dobu provozu letního kina v Pelhřimově v areálu KD Máj budou moci čerpat benefit  v podobě volného vstupu na představení a to i opakovaně. 
 
V ostatních měsících je pro prvodárce připraven volný vstup do plaveckého bazénu v Pelhřimově. Bezplatně budou moci získat kredit na 4 hodiny plavání.
Po odběru krve dostane prvodárce na transfuzním oddělení potvrzení o absolvování bezpříspěvkového odběru a na jeho základě bude možné uplatnit výhody.
Oddělení hematologie a transfuziologie Nemocnice Pelhřimov, obdobně jako ostatní zařízení tohoto typu, potřebuje rozšířit základnu pravidelných dárců krve, a proto velmi vítá tuto spolupráci s Městem Pelhřimov. Krev odebraná na zdejší transfuzní stanici je používána téměř výhradně pro pacienty pelhřimovské nemocnice.
 
Pokud uvažujete o dárcovství krve, neváhejte nás oslovit. Rádi vám rovněž poradíme či zodpovíme veškeré vaše otázky týkající se bezpříspěvkového dárcovství krve. Bližší informace můžete rovněž nalézt na webových stránkách nemocnice www.hospital-pe.cz v sekci dárci krve nebo na tel. čísle evidence dárců – 565 355 466.