Úvod > Aktuality > Nemocnice Pelhřimov zve na Den diabetu aneb zdůraznění prevence a zdravého životního stylu

Nemocnice Pelhřimov ve spolupráci se Zdravým městem Pelhřimov zve  veřejnost na Den diabetu, akci zaměřenou na důležitost prevence diabetu a civilizačních onemocnění. Tato událost se uskuteční ve čtvrtek 23. listopadu 2023 v Atriu hlavní lůžkové budovy Nemocnice Pelhřimov od 10:00 do 14:00 hodin. Cílem Dne diabetu je zvýšit povědomí veřejnosti o tomto onemocnění a poskytnout informace, které lidé mohou využít k ochraně svého zdraví. Návštěvníkům bude zdarma k dispozici měření zdravotních parametrů, jako je hodnota glykémie, krevního tlaku, kyslíku v krvi, množství tělesného tuku v těle nebo vyšetření moči. Dále nebudou chybět informace pro laické pečovatele nebo zájemce o dobrovolnictví v Nemocnici Pelhřimov.

Den diabetu 2023 (3).png