Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Nemocnice Pelhřimov výborně obstála v dubnové výzvě 10 000 kroků

Nemocnice Pelhřimov výborně obstála v dubnové výzvě 10 000 krokůNemocnice Pelhřimov se již potřetí připojila k celorepublikové dubnové výzvě 10 000 kroků a byla opět úspěšná. Pět odvážných týmů společně nachodilo během měsíce dubna neuvěřitelných 20 764,62 kilometrů, což je ohromný úspěch a důkaz síly a odhodlání.
 
Nejvíce společných kroků nachodil tým s názvem Fialový krávy, a to 4 914,54 km. Na druhém místě byl v počtu kroků tým Mrtvice s 4 723,21 km a pomyslnou bronzovou příčku obsadil tým Nohy v Pejru s 3 872,02 km. Tým Pipky z Jipky nachodil krásných 3 646,15 km a Mikro-bio-holky ušly 3 608,70 km.  „Děkujeme všem zaměstnancům, kteří se zapojili do této výzvy a ukázali svůj zájem o zdraví a pohodu nejen sobě, ale i široké veřejnosti. Splnili jsme cíl projektu, kterým je motivovat k pravidelné aktivitě vykonané po svých vlastních nohou, a to alespoň po dobu jednoho měsíce,“ sdělila mluvčí Nemocnice Pelhřimov Alexandra Knapová a dodala, že všechny účastníky výzvy, kteří byli zapojeni z řad nemocnice, čeká zasloužená odměna. Vyhodnocení výsledků a slavnostní poděkování se uskuteční na Trnávce dne 31. května. 
 
Chůze je nejen zábavným způsobem, jak strávit čas venku, ale také jednoduchým a přístupným způsobem, jak podpořit své zdraví. Pravidelná chůze přináší mnoho zdravotních výhod, jako je zlepšení kondice, snížení rizika srdečních chorob a cukrovky, posílení svalů a kloubů a zlepšení nálady.
 
Tým Fialový krávy.
Tým Mrtvice.
Tým Nohy v Pejru.
Tým Pipky z Jipky.
Tým Mikro-bio-holky.