Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Nemocnice Pelhřimov se už potřetí zapojila do Národního hodnocení spokojenosti pacientů

Nemocnice Pelhřimov se už potřetí zapojila do Národního hodnocení spokojenosti pacientůNemocnice Pelhřimov se už potřetí připojila do projektu Národního hodnocení spokojenosti pacientů (NHSP) Ministerstva zdravotnictví ČR. 
Během měsíce května proto v pelhřimovské nemocnici probíhá anonymní dotazníkové šetření mezi hospitalizovanými pacienty, které je klíčové pro zlepšení péče a prostředí nemocnice.
 
Všichni hospitalizovaní pacienti na lůžkových odděleních - chirurgie, ortopedie, interna, urologie, dětské oddělení, gynekologii a porodnici, rehabilitačním lůžkovém oddělení a neurologii, mají možnost v termínu od 1. – 31.5.2024 vyjádřit svou spokojenost/nespokojenost s péčí, prostředím, kvalitou stravy kterou v nemocnici dostávají. Slovní hodnocení je pro nás důležitá zpětná vazba. Jejich odpovědi pomohou vytvořit efektivní systém sledování spokojenosti pacientů na úrovni jednotlivých zdravotnických zařízení. Do projektu je aktuálně zapojeno 44 zdravotnických zařízení z celé České republiky. 
 
Výsledky průzkumu budou důležitou zpětnou vazbou, která Nemocnici Pelhřimov umožní identifikovat oblasti, ve kterých může služby ještě vylepšit, a tím zajistit co nejlepší péči pro pacienty. Vyplněné dotazníky budou po ukončení projektu odeslány na Ministerstvo zdravotnictví ČR. Data budou následně zpracována Ústavem zdravotnických informací a statistiky ČR. Více informací o projektu jsou dostupné zde. 
 
 
 NHSP 2024-1.png