Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Nemocnice Pelhřimov pořádá pro odbornou veřejnost pravidelné přednášky

Nemocnice Pelhřimov pořádá pro odbornou veřejnost pravidelné přednáškyNemocnice Pelhřimov pořádá pro své zaměstnance pravidelné vzdělávací přednášky. Tento týden byli přednášejícími MUDr. Bc. Karel Medek, který 6. června hovořil o alergologii v nemocniční praxi a 7. června byla tématem homeopatie v porodnictví, při porodu, v období šestinedělí a v péči o novorozence. Obě přednášky byly velmi úspěšné a získaly si velkou pozornost posluchačů. 
 
Přednáška o homeopatii byla zaměřena na využití této alternativní medicíny v různých fázích porodnické péče, podala ucelený přehled o principu homeopatie a představila možnosti, jak může pomoci ulevit matkám od porodních bolestí, podpořit procesy hojení a regenerace po porodu a poskytnout novorozencům jemnou a šetrnou péči.  „Součástí přednášky bylo také vysvětlení, jak by mohla homeopatie podpořit období šestinedělí. Na prvním místě je totiž vždy individuální přístup k pacientkám a přizpůsobení léčby podle jejich potřeb a reakcí,“ sdělil Jan Mlčák, absolvent Homeopatické akademie.
 
Další přednáška se v nemocnici uskuteční 21. června. Tématem MUDr. Jana Patáka bude Covid-19 na interním oddělení Nemocnice Pelhřimov v období 2020 – 2023.  
 
Nemocnice Pelhřimov pořádá pro odbornou veřejnost pravidelné přednášky.
Nemocnice Pelhřimov pořádá pro odbornou veřejnost pravidelné přednášky.
Nemocnice Pelhřimov pořádá pro odbornou veřejnost pravidelné přednášky.