Úvod > Aktuality > Nemocnice Pelhřimov mění odběrové místo PCR testů

Nemocnice Pelhřimov mění odběrové místo PCR testů

Důvodem změny odběrového místa je minimální zájem o testování.

• odběrové místo pro PCR testování bude od 7. 3. 2023 nově v prostorách interních ambulancí (přízemí hlavní lůžkové budovy vpravo),
  • provozní doba odběrového místa bude každé úterý od 12 do 13 hod.,
  • zájemce o testování si ve vyčleněném prostoru interních ambulancí vyzvedne zaměstnanec nemocnice,
  • testování je možné po předchozí registraci v rezervačním systému https://odbery.kr-vysocina.cz/ nebo na základě elektronické žádanky vystavené praktickým lékařem,
  • telefonní kontakt na odběrové místo je 565 355 187.

Nemocnice Pelhřimov žádá klienty, kteří budou přicházet k testování, aby při vstupu do budovy použili dezinfekci rukou a ochranný prostředek dýchacích cest tak, aby nedošlo k ohrožení ostatních pacientů a zaměstnanců nemocnice.

Nemocnice Pelhřimov

Nemocnice Pelhřimov děkuje JSDH Nemocnice Pelhřimov za demontáž odběrového stanu a HZS Kraje Vysočina za zapůjčení stanu.