Úvod > Aktuality > Hokejisté Dukly navštívili hospitalizované děti v pelhřimovské nemocnici

Hokejisté Dukly navštívili hospitalizované děti v pelhřimovské nemocnici

Radost v dětských očích provázela návštěvu prvoligových hokejistů Dukly Jihlava, kteří ve středu 17.8.2022 zavítali na Dětské oddělení Nemocnice Pelhřimov. Přivítali je ředitel nemocnice Mgr. Ing. Michal Kozár, MBA a primář dětského oddělení MUDr. Stanislav Houštěk.

Hospitalizované děti měly z návštěvy profesionálních hráčů ve složení Vlastimil Bilčík, Fabien Kočí a Patrik Miškář velkou radost. Především větší pacienti si s hokejisty popovídali a na památku se vyfotografovali. Menším dětem zase vykouzlil úsměv ve tvářích veselý maskot Dukly ježek JD. Během návštěvy rozdali hokejisté všem dětem drobné upomínkové dárky.

„Návštěva naše hospitalizované pacienty velmi potěšila. Pobyt v nemocnici není příjemný pro nikoho a pro nejmenší pacienty je situace někdy několikanásobně složitější. Hokejisté dětem zpříjemnili chvíle nemocničního pobytu, za což jim patří velké poděkování,“ sdělil ředitel nemocnice Mgr. Ing. Michal Kozár, MBA.

Hokejisté Dukly navštívili hospitalizované děti v pelhřimovské nemocnici.