Úvod > Aktuality > Darované hračky zpříjemní dětem pobyt v nemocnici

Darované hračky zpříjemní dětem pobyt v nemocnici

Díky zaměstnancům pelhřimovské firmy Ciret s.r.o. získalo Dětské oddělení Nemocnice Pelhřimov deset krabic hraček. Knihy, deskové hry či plyšáci různých velikostí a barev zpříjemní pobyt hospitalizovaným dětem, ale zároveň potěší malé pacienty při vyšetření na ORL a v ostatních odborných ambulancích. „Celá akce vznikla díky paní Miroslavě Gintarové, která s nápadem uspořádání hračkosběru přišla. Sbírku jsme letos uspořádali už počtvrté. Jsme rádi, že můžeme udělat radost dětem a pomoci jim překonat období, které tráví v nemocnici,“ sdělila Martina Malínková z firmy Ciret, která spolu s Ing. Janem Razimou, vedoucím logistiky, hračky do nemocnice přivezla.

Předání se uskutečnilo za přítomnosti zástupců dětského oddělení primáře MUDr. Stanislava Houštka, vrchní sestry Mgr. Lenky Rokosové, manažerky kvality Mgr. Pavlíny Fridrichovské, DiS a učitelek Mateřské školy a školního klubu Nemocnice Pelhřimov Aleny Habichové a Moniky Kociánové.

Nemocnice Pelhřimov děkuje všem zaměstnancům firmy Ciret s.r.o., kteří se do sbírky zapojili.