Hejtman Kraje Vysočina na návštěvě v Nemocnici Pelhřimov

Po návštěvě očkovacího centra a následné tiskové konferenci navštívil hejtman Kraje Vysočina Vítězslav Schrek spolu s Vladimírem Novotným, náměstkem hejtmana Kraje Vysočina pro oblast zdravotnictví areál pelhřimovské nemocnice. Hlavním tématem byly aktuální práce na stavbě nového pavilonu.

Publikováno 31. 5. 2021 15:14

Interní oddělení Nemocnice Pelhřimov získalo moderní přístroj

Gastroenterologická ambulance Interního oddělení Nemocnice Pelhřimov získala díky sponzorskému daru pelhřimovské firmy NEZA novou oplachovou pumpu. Moderní přístroj zajišťuje pro lékaře stabilitu nastavených parametrů jako je sání, oplach či rychlost reakce na nepředvídané události.

Publikováno 31. 5. 2021 15:07

Nová osobní vozidla pro oddělení domácí péče a oddělení paliativní péče

Čtyři nová osobní vozidla zakoupila Nemocnice Pelhřimov díky finančnímu příspěvku od Města Pelhřimov ve výši jednoho milionu korun. Vozidla slouží sestřičkám z oddělení domácí péče a z oddělení paliativní péče.

Publikováno 31. 5. 2021 15:02

V Nemocnici Pelhřimov pomáhají hasiči

V úterý do Nemocnice Pelhřimov přijelo 21 hasičů ze čtyř stanic Územního odboru Pelhřimov (Pelhřimov, Humpolec, Pacov a Kamenice nad Lipou). Hasiči nastoupili k vyřízení nutných administrativních úkonů jako je povinné školení bezpečnosti práce. Přivítal je ředitel nemocnice Mgr. Ing.

Publikováno 31. 5. 2021 14:57