Domácí paliativní péče Nemocnice Pelhřimov: Cílem je důstojné a klidné dožití doma

Velký úspěch zaznamenalo Oddělení paliativní péče Nemocnice Pelhřimov. Česká společnost paliativní medicíny udělila vedoucí lékařce tohoto oddělení MUDr. Elišce Štokrové Cenu za příkladnou praxi v paliativní péči.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 8. 11. 2023 9:58

Nemocnice Pelhřimov se připojuje k osvětové kampani Týden rizik malnutrice

Malnutrice, stav výživy, který je způsoben nedostatečným, nadměrným nebo nevyváženým příjmem energie, bílkovin a dalších živin a/nebo poruchou vstřebávání živin z již přijaté potravy.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 8. 11. 2023 9:50

Nový studijní obor Praktická sestra se představil široké veřejnosti

Prezentace nového maturitního oboru PRAKTICKÁ SESTRA proběhla 7. listopadu v rámci Mozaiky středních škol v KD Máj v Pelhřimově a dále v budově Střední průmyslové školy a Středního odborného učiliště v Pelhřimově (SPŠ a SOU Pelhřimov) v Růžové ulici v rámci dne otevřených dveří školy.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 8. 11. 2023 9:16

Přijďte objevit svou budoucnost aneb prezentace nového studijního oboru Praktická sestra

Vážení žáci 9. tříd a jejich rodiče, rádi bychom Vás pozvali na událost, která Vám pomůže objevit Vaši cestu k budoucímu vzdělání.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 2. 11. 2023 14:29

Přednáška byla pro školáky velkým přínosem aneb inspirace pro budoucí generace

Inspirativní příběh o cestě ke svému povolání popsal žákům ZŠ Osvobození v Pelhřimově primář ARO Nemocnice Pelhřimov pan Ondřej Kubínek.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 1. 11. 2023 11:31

Doporučení návštěvám od 1.11.2023

S platností od 1. 11. 2023 se doporučuje všem návštěvám Nemocnice Pelhřimov používat ochranu dýchacích cest (ústenka, respirátor).

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 31. 10. 2023 11:50

Významné setkání ředitele nemocnice se starostou Pelhřimova

V úterý 31. října se ředitel Nemocnice Pelhřimov pan Jan Mlčák setkal se starostou města Pelhřimova panem Ladislavem Medem.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 31. 10. 2023 11:44

Nemocnice Pelhřimov zve na Den diabetu aneb zdůraznění prevence a zdravého životního stylu

Nemocnice Pelhřimov ve spolupráci se Zdravým městem Pelhřimov zve  veřejnost na Den diabetu, akci zaměřenou na důležitost prevence diabetu a civilizačních onemocnění. Tato událost se uskuteční ve čtvrtek 23. listopadu 2023 v Atriu hlavní lůžkové budovy Nemocnice Pelhřimov od 10:00 do 14:00 hodin.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 26. 10. 2023 14:10

Otevírací doba lékárny na státní svátek dne 28.10.2023

V rámci lékárenské pohotovostní služby bude službu lékáren v Pelhřimově a okolí zajišťovat Lékárna u vrátnice, která se nachází v přízemí hlavní lůžkové budovy Pavilonu akutní medicíny.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 26. 10. 2023 9:15

Ředitel Nemocnice Pelhřimov končí na vlastní žádost po 11 letech úspěšného vedení

Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace oznamuje ukončení profesní kariéry Ing. Jana Mlčáka, MBA. Ten po jedenácti letech úspěšného vedení odejde na vlastní žádost k 31. 10. 2023 z postu ředitele nemocnice.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 24. 10. 2023 13:19