Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Štítky:Nemocnici Pelhřimov navštívil Dieter Morszeck. Jeho nadace podporuje stavbu dětského odděl

Významná návštěva zavítala v úterý 20. července do pelhřimovské nemocnice. Delegace v čele s panem Dieterem Morszeckem, zakladatelem neziskové nadace, si prohlédla klíčový investiční projekt výstavby moderního pavilonu, který roste v bezprostřední blízkosti pavilonu akutní medicíny.

Více

Publikováno 12. 10. 2021 18:40

Nemocnice Pelhřimov očkuje proti Covidu-19 ve dvou očkovacích centrech

V Očkovacím centru KD Máj v Pelhřimově bylo od jeho otevření, které se uskutečnilo v polovině února letošního roku, naočkováno více než 52 tisíc očkovacích dávek. V tomto velkokapacitním očkovacím centru vakcinace potrvá do pátku 20. srpna.

Více

Publikováno 12. 10. 2021 18:36

Poděkování od spokojených rodičů

Náš skvělý tým Gynekologicko – porodnického oddělení dnes dostal kromě pochvaly za svoji práci i koš plný dobrot. Děkujeme spokojeným rodičům malé princezny a přejeme pevné zdraví a hodně štěstí do života.

Více

Publikováno 12. 10. 2021 18:33

Poděkování za podporu během pandemie Covid-19

Pamětní listy, pětipatrový dort vážící téměř 12 kilogramů a stylově ozdobený bábovkami, ale především osobní poděkování od ředitele Nemocnice Pelhřimov Mgr. Ing. Michala Kozára, MBA za podporu zdravotníkům při zvládání pandemie Covid-19 obdržel na přátelském setkání v Myslotíně Spolek Bábovky.

Více

Publikováno 12. 10. 2021 18:32

Paliativní tým Nemocnice Pelhřimov oslavil již druhé narozeniny

Jako společnost procházíme v současné době velikou proměnou, která se týká péče o nevyléčitelně nemocné. Přestáváme odsouvat život se závažnou nemocí a umírání za zdmi nemocnic, nebo ústavů.

Více

Publikováno 12. 10. 2021 18:30

Primář MUDr. Stanislav Houštěk: „Nový pavilon přinese centralizaci oddělení do jednoho pod

Dětské oddělení Nemocnice Pelhřimov, které je nositelem mezinárodně uznávaného ocenění Světové zdravotnické organizace UNICEF, Baby Fiendly Hospital Iniciative (Nemocnice přátelská k dětem) vede uznávaný odborník a specialista ve svém oboru, primář MUDr. Stanislav Houštěk.

Více

Publikováno 12. 10. 2021 18:29

Darované hračky zpříjemní dětem pobyt v nemocnici

Díky zaměstnancům pelhřimovské firmy Ciret s.r.o. získalo Dětské oddělení Nemocnice Pelhřimov deset krabic hraček.

Více

Publikováno 12. 10. 2021 18:26

Jarní výzdoba na ODN

Dobrovolníci z pelhřimovské nemocnice vyráběli během uplynulého víkendu nádherné jarní papírové dekorace. Barevná výzdoba prozářila a zpestřila oddělení dlouhodobě nemocných. Všechny dveře pokojů pacientů a sesteren jsou polepené krásnými origami motýli, a každou stanici zdobí jeden květinový závěs.

Více

Publikováno 12. 10. 2021 18:25

Ortopedi z pelhřimovské nemocnice rozšířili portfolio operačních zákroků

První tři operace totální náhrady kořenového kloubu palce ruky za využití náhrady TOUCH s duální mobilitou uskutečnili v úterý 25. května ortopedi z pelhřimovské nemocnice.

Více

Publikováno 31. 5. 2021 15:54

Základem zdravých očí jsou preventivní prohlídky

Komplexní péči o zrak nabízí nově v přízemí pavilonu Dětského oddělení Nemocnice Pelhřimov při vstupu z ulice Slovanského bratrství 710 (v prostorách lékařské pohotovostní služby) atestovaná oftamoložka a diplomovaná oční specialistka oboru optometrie MUDr. Věra Kratochvílová, DiS.

Více

Publikováno 31. 5. 2021 15:52