Nejvyšší ocenění Kraje Vysočina obdržel emeritní primář Vladimír Leman

Emeritní primář pan Vladimír Leman, uznávaný a respektovaný internista a propagátor nových metod gastroskopie obdržel za svou celoživotní práci a úspěchy Nejvyšší ocenění Kraje Vysočina - Kamennou medaili.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 13. 11. 2023 14:35

Domácí paliativní péče Nemocnice Pelhřimov: Cílem je důstojné a klidné dožití doma

Velký úspěch zaznamenalo Oddělení paliativní péče Nemocnice Pelhřimov. Česká společnost paliativní medicíny udělila vedoucí lékařce tohoto oddělení MUDr. Elišce Štokrové Cenu za příkladnou praxi v paliativní péči.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 8. 11. 2023 9:58

Nemocnice Pelhřimov se připojuje k osvětové kampani Týden rizik malnutrice

Malnutrice, stav výživy, který je způsoben nedostatečným, nadměrným nebo nevyváženým příjmem energie, bílkovin a dalších živin a/nebo poruchou vstřebávání živin z již přijaté potravy.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 8. 11. 2023 9:50

Nový studijní obor Praktická sestra se představil široké veřejnosti

Prezentace nového maturitního oboru PRAKTICKÁ SESTRA proběhla 7. listopadu v rámci Mozaiky středních škol v KD Máj v Pelhřimově a dále v budově Střední průmyslové školy a Středního odborného učiliště v Pelhřimově (SPŠ a SOU Pelhřimov) v Růžové ulici v rámci dne otevřených dveří školy.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 8. 11. 2023 9:16

Přijďte objevit svou budoucnost aneb prezentace nového studijního oboru Praktická sestra

Vážení žáci 9. tříd a jejich rodiče, rádi bychom Vás pozvali na událost, která Vám pomůže objevit Vaši cestu k budoucímu vzdělání.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 2. 11. 2023 14:29

Přednáška byla pro školáky velkým přínosem aneb inspirace pro budoucí generace

Inspirativní příběh o cestě ke svému povolání popsal žákům ZŠ Osvobození v Pelhřimově primář ARO Nemocnice Pelhřimov pan Ondřej Kubínek.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 1. 11. 2023 11:31

Doporučení návštěvám od 1.11.2023

S platností od 1. 11. 2023 se doporučuje všem návštěvám Nemocnice Pelhřimov používat ochranu dýchacích cest (ústenka, respirátor).

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 31. 10. 2023 11:50

Významné setkání ředitele nemocnice se starostou Pelhřimova

V úterý 31. října se ředitel Nemocnice Pelhřimov pan Jan Mlčák setkal se starostou města Pelhřimova panem Ladislavem Medem.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 31. 10. 2023 11:44

Nemocnice Pelhřimov zve na Den diabetu aneb zdůraznění prevence a zdravého životního stylu

Nemocnice Pelhřimov ve spolupráci se Zdravým městem Pelhřimov zve  veřejnost na Den diabetu, akci zaměřenou na důležitost prevence diabetu a civilizačních onemocnění. Tato událost se uskuteční ve čtvrtek 23. listopadu 2023 v Atriu hlavní lůžkové budovy Nemocnice Pelhřimov od 10:00 do 14:00 hodin.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 26. 10. 2023 14:10

Otevírací doba lékárny na státní svátek dne 28.10.2023

V rámci lékárenské pohotovostní služby bude službu lékáren v Pelhřimově a okolí zajišťovat Lékárna u vrátnice, která se nachází v přízemí hlavní lůžkové budovy Pavilonu akutní medicíny.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 26. 10. 2023 9:15