Očkovací centrum v KD Máj v Pelhřimově

Očkovací centrum v KD Máj v Pelhřimově ve čtvrtek 6. května přivítalo, kromě klientů k očkování, i studenty z Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy. Ti pod vedením PhDr. ThMgr. Karola Lovaše Ph.D. v centru natáčeli rozhlasové reportáže o průběhu očkování proti onemocnění Covid-19.

Publikováno 31. 5. 2021 15:47

Světový den hygieny rukou v Nemocnici Pelhřimov

Nemocnice Pelhřimov se dnes připojila ke Světovému dni hygieny rukou, který se koná každoročně pod záštitou WHO (Světové zdravotnické organizace). Cílem je připomenout si význam správného hygienického mytí rukou, jako prevenci před šířením mnoha infekčních onemocnění.

Publikováno 31. 5. 2021 15:42

Hejtman Kraje Vysočina na návštěvě v Nemocnici Pelhřimov

Po návštěvě očkovacího centra a následné tiskové konferenci navštívil hejtman Kraje Vysočina Vítězslav Schrek spolu s Vladimírem Novotným, náměstkem hejtmana Kraje Vysočina pro oblast zdravotnictví areál pelhřimovské nemocnice. Hlavním tématem byly aktuální práce na stavbě nového pavilonu.

Publikováno 31. 5. 2021 15:14

Očkovací centrum v Pelhřimově

Osm očkovacích stanovišť s denní kumulativní kapacitou maximálně tisíc lidí vzniká v Očkovacím centru Pelhřimov, které je umístěno v Kulturním domě Máj.

Publikováno 31. 5. 2021 15:11

První testování samoplátců na protilátky COVID-19

Ve středu 20. ledna začalo v Nemocnici Pelhřimov první testování samoplátců na protilátky Covid-19. Kvůli velkému zájmu nemocnice od příštího týdne rozšířila odběrové dny, kdy se bude testovat kromě středy od 13:00 do 14:00 hodin i ve čtvrtek, opět ve stejném čase.

Publikováno 31. 5. 2021 15:06

První očkování v sociálním zařízení

Mobilní očkovací tým Nemocnice Pelhřimov vyjel dnes, tzn. 14.ledna, poprvé proočkovat klienty sociálního zařízení na Pelhřimovsku. Jako první dostali vakcínu proti onemocnění covid-19 klienti a zaměstnanci Domova Jeřabina Pelhřimov, konkrétně Domova seniorů v Onšově. Zájem o očkování byl velký.

Publikováno 31. 5. 2021 14:59

Omezení návštěv na lůžkových odděleních Nemocnice Pelhřimov

Dle usnesení vlády č. 14 ze dne 7. ledna 2021 vyhlašuje ředitel Nemocnice Pelhřimov:

Publikováno 31. 5. 2021 14:50

V Nemocnici Pelhřimov začalo dobrovolné očkování zdravotníků

První dobrovolné očkování zdravotníků v Nemocnici Pelhřimov začalo v úterý 5. ledna. Čtyřiadvacet lahviček s vakcínami od společnosti Pfizer bylo z distribučního vakcinačního centra Nemocnice Jihlava přivezeno do pelhřimovské nemocnice v pondělí odpoledne.

Publikováno 31. 5. 2021 14:38