Den diabetu v Nemocnici Pelhřimov si nenechalo ujít bezmála sto návštěvníků

Den diabetu v Atriu pelhřimovské nemocnice si nenechalo ujít bezmála sto návštěvníků napříč věkovým spektrem. Akce, jejímž hlavním smyslem bylo seznámení se se zdravým životním stylem a prevencí nemocí, především diabetu, se konala po roční pauze způsobené pandemií covid-19.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 15. 11. 2021 11:20

Narozeniny oslavil darováním krve

Nezapomenutelný dárek k narozeninám si 10. listopadu nadělil pan Jaroslav Strachota ze Senožat. Na transfúzní stanici pelhřimovské nemocnice uskutečnil svůj 53 odběr krve. „Dnešní dárcovství je pro mě slavnostním okamžikem.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 10. 11. 2021 14:23

ZÁKAZ NÁVŠTĚV V NEMOCNICI PELHŘIMOV- aktualizace

Na základě nepříznivé epidemiologické situace a nárůstu respiračních onemocnění v okrese Pelhřimov vyhlašuje Nemocnice Pelhřimov s účinností od 22. října 2021 do odvolání ZÁKAZ NÁVŠTĚV na lůžkových odděleních.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 10. 11. 2021 14:19

Veletrh pracovních příležitostí JOBStart 2021

Nemocnice Pelhřimov se 4. listopadu prezentovala na veletrhu pracovních příležitostí JOBStart  2021 v Jihlavě, který pořádala pro studenty, absolventy a zaměstnavatele nejen z Kraje Vysočina, Vysoká škola polytechnická.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 4. 11. 2021 11:49

Veřejnost vybrala název pro nový pavilon: Pavilon péče o rodinu

Nemocnice Pelhřimov vybírala, ve spolupráci s veřejností, název pro nový pětipodlažní pavilon, který se aktuálně staví v areálu nemocnice, v těsné blízkosti hlavní lůžkové budovy. Anketa byla zveřejněna na webových stránkách nemocnice, facebookovém profilu nemocnice a v regionálním tisku.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 3. 11. 2021 13:58

V rámci Dne diabetu Vám v nemocnici zdarma změří hodnotu glykémie nebo okysličení krve

Nemocnice Pelhřimov ve spolupráci se Zdravým městem Pelhřimov pořádá akci Den diabetu. Hlavním cílem je zdůraznit prevenci nejen diabetu, ale i všech civilizačních onemocnění. Ukázat, že zdravý životní styl a pravidelná pohybová aktivita by měla být nedílnou součástí každého z nás.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 3. 11. 2021 13:32

ZÁKAZ NÁVŠTĚV V NEMOCNICI PELHŘIMOV

Na základě nepříznivé epidemiologické situace a nárůstu respiračních onemocnění v okrese Pelhřimov vyhlašuje Nemocnice Pelhřimov s účinností od 22.října 2021 do odvolání ZÁKAZ NÁVŠTĚV na lůžkových odděleních.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 3. 11. 2021 13:26

Demontáž stavebního jeřábu v areálu pelhřimovské nemocnice

V úterý 19. října došlo v areálu pelhřimovské nemocnice k demontáži stavebního jeřábu. V důsledku prací byla omezena doprava v areálu, konkrétně průjezd před pavilonem akutní medicíny (chirurgické a ortopedické ambulance).

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 20. 10. 2021 8:40

Nemocnice Pelhřimov zahájila očkování klientů pobytových sociálních služeb 3. dávkou

Mobilní očkovací tým Nemocnice Pelhřimov vyjel 19. října 2021 poprvé přeočkovat klienty a zaměstnance sociálních zařízení na Pelhřimovsku třetí posilující dávkou proti onemocnění covid-19. Jako první dostali vakcínu zájemci v Domově Jeřabina v Pelhřimově.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 20. 10. 2021 8:21

Diabetologická ambulance v nových prostorech

Kompletně přestěhována je od 12. října Diabetologická ambulance 2 (MUDr. Z. Šrůtkové) v Nemocnici Pelhřimov. Pacienti, kteří doposud docházeli za vyšetřením do přízemí hlavní lůžkové budovy, jsou nově ošetřováni v pavilonu akutní medicíny, konkrétně v traktu chirurgických a ortopedických ambulancí.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 20. 10. 2021 8:04