Změna otevírací doby prodejny v atriu nemocnice

S účinností od 21. února 2022 je změněna otevírací doba prodejny ve spojovacím atriu pavilonu akutní medicíny a lůžkové části nemocnice (přízemí hlavní lůžkové budovy). Více zde.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 17. 2. 2022 14:39

Kemp sester v Nemocnici Pelhřimov

Nemocnice Pelhřimov pořádá pro studentky/studenty oborů všeobecná sestra, dětská sestra, porodní asistentka, radiologický asistent a zdravotnický záchranář (pro 2. a 3. ročníky) v termínu 4.-7.4.2022 Kemp sester.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 16. 2. 2022 12:13

Podpora pro zaměstnance pelhřimovské nemocnice

Děkujeme za pozornost paní Blance Zemanové, která našemu personálu na urgentním příjmu přivezla pizzu a dále #energiilekarum, partě dobrovolníků, která pelhřimovské zdravotníky podporuje pravidelně balíčky zdravých pochutin.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 15. 2. 2022 7:58

Uzavření prodejny v atriu

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 14. 2. 2022 10:57

Markéta Fuchsová: Pro paliativní péči jsou hlavními pilíři komunikace, zkušenosti a cit

Nejvyšší ocenění Kraje Vysočina Dřevěnou medaili, jejíž symbolikou je houževnatost, pružnost a růst mládí letos obdržela Mgr. Markéta Fuchsová, koordinátorka Oddělení paliativní péče Nemocnice Pelhřimov. Cenu bere jako uznání práce celého paliativního týmu.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 8. 2. 2022 7:29

Podpora pro zdravotníky

Děkujeme iniciativě #energiilekarum, která naši nemocnici podporuje pravidelně balíčky zdravých potravin. Zaměstnanci si tak pochutnali např. na mixu tyčinek, oříšků, sušeného ovoce a dalších  funkčních/nutričně hodnotných potravin.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 7. 2. 2022 11:54

Reportáž v ČRo Vysočina: Pelhřimovská nemocnice, dobrá volba

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 7. 2. 2022 11:47

Stavebníci zasklívají poslední nadzemní spojovací krček novostavby

Modernizace areálu Nemocnice Pelhřimov zdárně postupuje. Aktuálně jsou na stavbě Pavilonu péče o rodinu prováděny betonáže podlah ve 4. nadzemním podlaží. Ostatní patra jsou již vybetonována.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 3. 2. 2022 8:56

V Atriu pelhřimovské nemocnice je otevřena nová prodejna

Od 1. února 2022 je nově otevřena prodejna (kantýna) ve spojovacím atriu pavilonu akutní medicíny a lůžkové části nemocnice (přízemí hlavní lůžkové budovy). Prodejna je dostupná i pro méně pohyblivé občany.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 1. 2. 2022 11:49

Zákaz návštěv na ODN s účinností od 1.2.2022

Nemocnice Pelhřimov s účinností od 1.2.2022 zakazuje návštěvy na oddělení dlouhodobě nemocných (ODN). Důvodem je narůstající počet covid pozitivních pacientů. Nadále platí do odvolání zákaz návštěv na lůžkových odděleních.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 31. 1. 2022 13:40