V období letních prázdnin bude uzavřena ústavní lékárna

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 30. 6. 2022 10:33

Přednáška upozornila na důležitost pestrého a vyváženého jídelníčku

Interaktivní, poutavé a především poučné byly dvě přednášky na téma „Zdravá výživa a životní styl, doporučení pro praxi“, které si 27. a 28. června vyslechli žáci devátých tříd ZŠ Na Pražské Pelhřimov v rámci aktivity školy „Příprava do života“. Lektorkou byla manažerka pelhřimovské nemocnice Mgr.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 29. 6. 2022 9:46

Nemocnice Pelhřimov hostí výstavu o dobrovolnictví

Do konce srpna je ve spojovacím atriu pavilonu akutní medicíny a lůžkové části pelhřimovské nemocnice (přízemí hlavní lůžkové budovy) k vidění výstava s názvem Dobrovolnictví jako součást života na Vysočině.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 22. 6. 2022 10:07

Přednáška pro nastávající maminky

Narození miminka patří k zásadním okamžikům každého rodiče. Mnoho nastávajících maminek si však klade řadu otázek typu: jak si připravit porodní plán, jak bude probíhat péče o miminko nebo jak správně kojit.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 16. 6. 2022 11:48

Omezení a uzavření průjezdu areálem Nemocnice Pelhřimov

V souvislosti s pokládkou nových asfaltových ploch v areálu Nemocnice Pelhřimov dojde od 1. – 30. června k výraznému omezení a následnému uzavření průjezdu areálem.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 30. 5. 2022 15:16

S úsměvem do nemocnice. Edukační program sklízí u dětí velký úspěch

Velkým zážitkem byla 26. května pro žáky prvních tříd pelhřimovské ZŠ Na Pražské návštěva Nemocnice Pelhřimov.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 30. 5. 2022 9:41

Dětský den pro IZS: Odpoledne plné smíchu a dětské radosti

Areál pelhřimovské nemocnice ovládly v sobotu 21. května odpoledne děti. Konal se tam Dětský den pro IZS. Poprvé v historii si tak ratolesti zaměstnanců nemocnice a integrovaného záchranného systému z Pelhřimovska užili odpoledne plné zábavy, pohybu a radosti.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 26. 5. 2022 10:53

Úprava doby návštěv na oddělení šestinedělí

Nemocnice Pelhřimov s účinností od 1.6.2022 upravuje dobu návštěv na oddělení šestinedělí. Stanovena je denně od 13:00 do 18:00 hodin. Ve výjimečných případech je možno, po domluvě s lékařem, navštívit maminku i mimo stanovenou dobu.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 26. 5. 2022 8:23

Příprava na kojení a péče o miminko

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 24. 5. 2022 8:13

Společně na Trnávce

Kromě pracovních činností se zaměstnanci Nemocnice Pelhřimov schází i na společensko-kulturních akcích. Naposledy vyrazili v pátek 13. května společně na Trnávku. Někteří jeli na kole, jiní autobusem do Červené Řečice a odtud se vydali pěšky na Trnávku.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 24. 5. 2022 7:58