2 Starší

Koncert na ODN se povedl na výbornou

Oblíbené melodie známých dechových písní zněly 23. července na Oddělení dlouhodobě nemocných v Nemocnici Pelhřimov. Hospitalizovaným pacientům přišli zahrát dobrovolníci z Dobrovolnického programu Pírko, který v nemocnici funguje ve spolupráci s Dobrovolnickým centrem Fokusu Vysočina.

Publikováno 12. 10. 2021 18:41

Jarní výzdoba na ODN

Dobrovolníci z pelhřimovské nemocnice vyráběli během uplynulého víkendu nádherné jarní papírové dekorace. Barevná výzdoba prozářila a zpestřila oddělení dlouhodobě nemocných. Všechny dveře pokojů pacientů a sesteren jsou polepené krásnými origami motýli, a každou stanici zdobí jeden květinový závěs.

Publikováno 12. 10. 2021 18:25

Den matek na ODN

Nedělní odpoledne 9. května se neslo na oddělení dlouhodobě nemocných v pelhřimovské nemocnici v duchu svátku Dne matek. Mladí studenti z Dobrovolnického centra Nemocnice Pelhřimov popřáli hospitalizovaným pacientkám k svátku, který vzdává holt matkám a mateřství.

Publikováno 31. 5. 2021 15:45

2 Starší