Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Štítky:

Pelhřimovská nemocnice uspořádala jako první na Vysočině kemp mediků

Nemocnice Pelhřimov zorganizovala jako první na Vysočině Podzimní kemp mediků určený pro studenty čtvrtých a šestých ročníků lékařských fakult v zemi. Cílem jedinečného kempu pořádaného ve dnech 6. – 9.

Více

Publikováno 12. 10. 2021 18:51

Nemocnice Pelhřimov otevřela nový Urgentní příjem

Nový provoz Urgentního příjmu Nemocnice Pelhřimov byl 24. srpna 2021 slavnostně předán k užívání zaměstnancům nemocnice. Pro pacienty bude otevřen 1. září. Specializované pracoviště s nepřetržitým provozem se nachází v hlavní lůžkové budově v těsné blízkosti chirurgických a ortopedických ambulancí.

Více

Publikováno 12. 10. 2021 18:48

Koncert na ODN se povedl na výbornou

Oblíbené melodie známých dechových písní zněly 23. července na Oddělení dlouhodobě nemocných v Nemocnici Pelhřimov. Hospitalizovaným pacientům přišli zahrát dobrovolníci z Dobrovolnického programu Pírko, který v nemocnici funguje ve spolupráci s Dobrovolnickým centrem Fokusu Vysočina.

Více

Publikováno 12. 10. 2021 18:41

Nemocnici Pelhřimov navštívil Dieter Morszeck. Jeho nadace podporuje stavbu dětského odděl

Významná návštěva zavítala v úterý 20. července do pelhřimovské nemocnice. Delegace v čele s panem Dieterem Morszeckem, zakladatelem neziskové nadace, si prohlédla klíčový investiční projekt výstavby moderního pavilonu, který roste v bezprostřední blízkosti pavilonu akutní medicíny.

Více

Publikováno 12. 10. 2021 18:40

Poděkování od spokojených rodičů

Náš skvělý tým Gynekologicko – porodnického oddělení dnes dostal kromě pochvaly za svoji práci i koš plný dobrot. Děkujeme spokojeným rodičům malé princezny a přejeme pevné zdraví a hodně štěstí do života.

Více

Publikováno 12. 10. 2021 18:33

Paliativní tým Nemocnice Pelhřimov oslavil již druhé narozeniny

Jako společnost procházíme v současné době velikou proměnou, která se týká péče o nevyléčitelně nemocné. Přestáváme odsouvat život se závažnou nemocí a umírání za zdmi nemocnic, nebo ústavů.

Více

Publikováno 12. 10. 2021 18:30

Primář MUDr. Stanislav Houštěk: „Nový pavilon přinese centralizaci oddělení do jednoho pod

Dětské oddělení Nemocnice Pelhřimov, které je nositelem mezinárodně uznávaného ocenění Světové zdravotnické organizace UNICEF, Baby Fiendly Hospital Iniciative (Nemocnice přátelská k dětem) vede uznávaný odborník a specialista ve svém oboru, primář MUDr. Stanislav Houštěk.

Více

Publikováno 12. 10. 2021 18:29

Darované hračky zpříjemní dětem pobyt v nemocnici

Díky zaměstnancům pelhřimovské firmy Ciret s.r.o. získalo Dětské oddělení Nemocnice Pelhřimov deset krabic hraček.

Více

Publikováno 12. 10. 2021 18:26

Jarní výzdoba na ODN

Dobrovolníci z pelhřimovské nemocnice vyráběli během uplynulého víkendu nádherné jarní papírové dekorace. Barevná výzdoba prozářila a zpestřila oddělení dlouhodobě nemocných. Všechny dveře pokojů pacientů a sesteren jsou polepené krásnými origami motýli, a každou stanici zdobí jeden květinový závěs.

Více

Publikováno 12. 10. 2021 18:25

Ortopedi z pelhřimovské nemocnice rozšířili portfolio operačních zákroků

První tři operace totální náhrady kořenového kloubu palce ruky za využití náhrady TOUCH s duální mobilitou uskutečnili v úterý 25. května ortopedi z pelhřimovské nemocnice.

Více

Publikováno 31. 5. 2021 15:54