Novější 1

Díky hudbě pacienti na chvíli zapomněli na pobyt v nemocnici

Příjemné odpoledne plné hudby, smíchu a dobré nálady zažili 8. března pacienti hospitalizovaní na Oddělení dlouhodobě nemocných v Nemocnici Pelhřimov. V rámci Mezinárodního dne žen obdrželi krásná přáníčka vyrobená dobrovolníky z dobrovolnického programu Pírko a Fokusu Vysočina.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 14. 3. 2023 10:47

Štědrý den v Nemocnici Pelhřimov: sváteční menu i setkání s ředitelem

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 28. 12. 2022 13:35

Prostory ODN se změnily v koncertní podium

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 2. 11. 2022 9:45

Nemocnice Pelhřimov hostí výstavu o dobrovolnictví

Do konce srpna je ve spojovacím atriu pavilonu akutní medicíny a lůžkové části pelhřimovské nemocnice (přízemí hlavní lůžkové budovy) k vidění výstava s názvem Dobrovolnictví jako součást života na Vysočině.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 22. 6. 2022 10:07

Dětský den pro IZS: Odpoledne plné smíchu a dětské radosti

Areál pelhřimovské nemocnice ovládly v sobotu 21. května odpoledne děti. Konal se tam Dětský den pro IZS. Poprvé v historii si tak ratolesti zaměstnanců nemocnice a integrovaného záchranného systému z Pelhřimovska užili odpoledne plné zábavy, pohybu a radosti.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 26. 5. 2022 10:53

Přáníčka k MDŽ udělala pacientkách velkou radost

Díky dobrovolníkům z dobrovolnického programu Pírko, který funguje při Nemocnici Pelhřimov, oslavily MDŽ i hospitalizované pacientky na oddělení dlouhodobě nemocných. Radost v očích z přáníček, které dobrovolníci vyráběli už v nových prostorech, byla nádherná a zahřála u srdce.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 10. 3. 2022 14:35

Dobrovolníci a školáci potěšili pacienty a zaměstnance nemocnice

Nemocnice Pelhřimov děkuje všem za podporu pacientů a zaměstnanců. Nový dobrovolník Dobrovolnického centra Pírko pan Bohuslav Parkan z Nové Bukové vyrobil pro pacienty ODN pomůcky pro nácvik jemné motoriky.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 4. 1. 2022 13:30

Radost v očích a pohlazení na duši

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 29. 11. 2021 13:47

S láskou malované kamínky pro klienty ODN

Krásné, barevné a především od srdce malované. Přesně takové kamínky vznikaly v neděli 14. listopadu pod rukama dobrovolníků z Dobrovolnického programu Pírko, který funguje při Nemocnici Pelhřimov. Naši milí dobrovolníci kamínky obdarují hospitalizované pacienty na ODN.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 16. 11. 2021 14:28

Přednáška o dobrovolnictví se povedla

Příjemná atmosféra panovala ve středu 15. září v hudebním oddělení Městské knihovny Pelhřimov. Konala se tam přednáška o dobrovolnické činnosti. Hlavní přednášející byla koordinátorka Dobrovolnického programu Pírko při Nemocnici Pelhřimov paní Pavla Hrdoušková.

Publikováno 12. 10. 2021 18:53

Novější 1