Nemocnice Pelhřimov ukončila testování na protilátky proti Covid-19

Vzhledem k malému zájmu o testování samoplátců na protilátky Covid-19 ukončila Nemocnice Pelhřimov od 5. ledna 2023 tuto službu. Odběr krve byl prováděn na Oddělení klinické biochemie (OKB) Nemocnice Pelhřimov od ledna 2021. Klienti se na vyšetření objednávali v elektronické aplikaci Kraje Vysočina.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 10. 1. 2023 8:58

MZ ČR: Očkujeme se pro život beze strachu

Ministerstvo zdravotnictví České republiky vydalo brožuru k očkování, která srozumitelně a jasně odpovídá na řadu často kladených otázek kolem očkování jako například proč je očkování důležité nebo komu je primárně doporučeno přeočkování v průběhu podzimu.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 8. 11. 2022 9:47

Očkování proti COVID-19 v Nemocnici Pelhřimov

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 15. 9. 2022 9:14

Mobilní očkovací tým Nemocnice Pelhřimov zamířil mezi klienty sociálních služeb

Mobilní očkovací tým Nemocnice Pelhřimov navštívil v pondělí 12. září první zájemce z řad klientů a zaměstnanců sociálních služeb na Pelhřimovsku. Jako první dostali 4. dávku vakcíny proti onemocnění covid-19  klienti a zaměstnanci Domova pro seniory Pelhřimov.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 12. 9. 2022 13:42

Zákaz návštěv na ODN

Z důvodu zhoršené epidemiologické situace na oddělení dlouhodobé péče se s platností od 24. 8. 2022 ruší pravidelné návštěvy pacientů.  Návštěvy budou možné u pacientů v terminálním stavu a ve výjimečných případech, a to po předchozí domluvě s primářem oddělení MUDr. J.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 24. 8. 2022 12:18

Ochranné pomůcky dýchacích cest

Vážení pacienti a návštěvníci nemocnice,

Publikováno 22. 7. 2022 13:26

Informace o změně k podání 4 dávky vakcíny proti COVID19

Očkovací místo Nemocnice Pelhřimov přidává nové termíny pro očkování osob bez registrace.

Publikováno 22. 7. 2022 13:06

Návštěvy v Nemocnici Pelhřimov budou povoleny od 9. května

Vzhledem k aktuální epidemické situaci budou v Nemocnici Pelhřimov s účinností od 9. května 2022 povoleny návštěvy.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 5. 5. 2022 9:21

Konec respirátorů a hrazeného PCR testu ze zdravotního pojištění

Na základě rozhodnutí Poslanecké sněmovny ČR o ukončení stavu pandemické pohotovosti je s účinností od 5. května zrušena povinnost mít ve zdravotnictví a sociálních službách zakrytá ústa a nos respirátorem či jiným ochranným prostředkem.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 5. 5. 2022 9:20

Podpora pro zaměstnance pelhřimovské nemocnice

Děkujeme za pozornost paní Blance Zemanové, která našemu personálu na urgentním příjmu přivezla pizzu a dále #energiilekarum, partě dobrovolníků, která pelhřimovské zdravotníky podporuje pravidelně balíčky zdravých pochutin.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 15. 2. 2022 7:58