Omezení návštěv na lůžkových odděleních Nemocnice Pelhřimov

Dle usnesení vlády č. 14 ze dne 7. ledna 2021 vyhlašuje ředitel Nemocnice Pelhřimov:

Publikováno 31. 5. 2021 14:50

Oddělení paliativní péče Nemocnice Pelhřimov získalo díky finančnímu daru od firmy SWIETEL

Dvě elektricky polohovatelná lůžka včetně antidekubitních matrací pro Oddělení paliativní péče Nemocnice Pelhřimov byla zakoupena díky finančním prostředkům ve výši 30.369,- korun získaných od společnosti SWIETELSKY stavební s.r.o. Dohromady paliativní péče disponuje sedmi lůžky.

Publikováno 31. 5. 2021 14:48

V Nemocnici Pelhřimov začalo dobrovolné očkování zdravotníků

První dobrovolné očkování zdravotníků v Nemocnici Pelhřimov začalo v úterý 5. ledna. Čtyřiadvacet lahviček s vakcínami od společnosti Pfizer bylo z distribučního vakcinačního centra Nemocnice Jihlava přivezeno do pelhřimovské nemocnice v pondělí odpoledne.

Publikováno 31. 5. 2021 14:38

První miminko narozené v Nemocnici Pelhřimov v roce 2021

Pevné zdraví a hodně štěstí popřál dnes ředitel Nemocnice Pelhřimov Michal Kozár novopečené mamince Michaele Budekové a její dceři Anežce a zároveň jim předal dárek a gratulaci. Holčička se narodila 1. ledna v 14:52 hodin a stala se tak prvním miminkem roku 2021 narozeném v Nemocnici Pelhřimov.

Publikováno 31. 5. 2021 14:24

Urologické oddělení Nemocnice Pelhřimov získalo nový resektoskop

Díky podpoře Nadačního fondu Muži proti rakovině dovybavila Nemocnice Pelhřimov Urologické oddělení novým dlouhým resektoskopem. Přístroj slouží k odstraňování nádorů močového měchýře. Jeho pořízení včetně potřebného příslušenství vyšlo na necelých 180 tisíc korun.

Publikováno 31. 5. 2021 14:22

Padesát let Ortopedického oddělení Nemocnice Pelhřimov

Před 50 lety se začala psát historie ortopedického oddělení, které patří k hlavním pilířům pelhřimovské nemocnice. Chod oddělení byl zahájen 1. října 1970 a prvním primářem se stal Miloslav Dýšek.

Publikováno 31. 5. 2021 14:04

Třicet let Urologického oddělení Nemocnice Pelhřimov

Pelhřimov – Za vznikem Urologického oddělení v Nemocnici Pelhřimov stojí emeritní primář MUDr. Jaromír Pangrác. Především díky němu bylo před 30 lety oddělení otevřeno.

Publikováno 31. 5. 2021 13:48