Masopustní veselí na ODN v Nemocnici Pelhřimov

I tento rok zavítaly na oddělení dlouhodobě nemocných v naší nemocnici karnevalové masky. Personál se převlékl do kostýmů a za doprovodu dechové hudby navštívil pacienty u lůžek. Nechyběly ani výtečné masopustní koblížky.

Publikováno 31. 5. 2021 15:22

Fotografie v pelhřimovské nemocnici představují Kraj Vysočina a jeho partnerské regiony

Kraj Vysočina a jeho partnerské regiony je název výstavy, která je k vidění ve spojovací chodbě vedoucí na Gynekologicko-porodnické oddělení Nemocnice Pelhřimov a následně v čekárnách před tamními ambulancemi.

Publikováno 31. 5. 2021 15:21

Rekonstrukce administrativní budovy v Nemocnici Pelhřimov

Nemocnice Pelhřimov prochází od loňského roku rozsáhlými cykly rozvoje. Stavební aktivita je vidět především v dolní části areálu.

Publikováno 31. 5. 2021 15:16

Hejtman Kraje Vysočina na návštěvě v Nemocnici Pelhřimov

Po návštěvě očkovacího centra a následné tiskové konferenci navštívil hejtman Kraje Vysočina Vítězslav Schrek spolu s Vladimírem Novotným, náměstkem hejtmana Kraje Vysočina pro oblast zdravotnictví areál pelhřimovské nemocnice. Hlavním tématem byly aktuální práce na stavbě nového pavilonu.

Publikováno 31. 5. 2021 15:14

Očkovací centrum v Pelhřimově

Osm očkovacích stanovišť s denní kumulativní kapacitou maximálně tisíc lidí vzniká v Očkovacím centru Pelhřimov, které je umístěno v Kulturním domě Máj.

Publikováno 31. 5. 2021 15:11

Interní oddělení Nemocnice Pelhřimov získalo moderní přístroj

Gastroenterologická ambulance Interního oddělení Nemocnice Pelhřimov získala díky sponzorskému daru pelhřimovské firmy NEZA novou oplachovou pumpu. Moderní přístroj zajišťuje pro lékaře stabilitu nastavených parametrů jako je sání, oplach či rychlost reakce na nepředvídané události.

Publikováno 31. 5. 2021 15:07

První testování samoplátců na protilátky COVID-19

Ve středu 20. ledna začalo v Nemocnici Pelhřimov první testování samoplátců na protilátky Covid-19. Kvůli velkému zájmu nemocnice od příštího týdne rozšířila odběrové dny, kdy se bude testovat kromě středy od 13:00 do 14:00 hodin i ve čtvrtek, opět ve stejném čase.

Publikováno 31. 5. 2021 15:06

Nová osobní vozidla pro oddělení domácí péče a oddělení paliativní péče

Čtyři nová osobní vozidla zakoupila Nemocnice Pelhřimov díky finančnímu příspěvku od Města Pelhřimov ve výši jednoho milionu korun. Vozidla slouží sestřičkám z oddělení domácí péče a z oddělení paliativní péče.

Publikováno 31. 5. 2021 15:02

První očkování v sociálním zařízení

Mobilní očkovací tým Nemocnice Pelhřimov vyjel dnes, tzn. 14.ledna, poprvé proočkovat klienty sociálního zařízení na Pelhřimovsku. Jako první dostali vakcínu proti onemocnění covid-19 klienti a zaměstnanci Domova Jeřabina Pelhřimov, konkrétně Domova seniorů v Onšově. Zájem o očkování byl velký.

Publikováno 31. 5. 2021 14:59

V Nemocnici Pelhřimov pomáhají hasiči

V úterý do Nemocnice Pelhřimov přijelo 21 hasičů ze čtyř stanic Územního odboru Pelhřimov (Pelhřimov, Humpolec, Pacov a Kamenice nad Lipou). Hasiči nastoupili k vyřízení nutných administrativních úkonů jako je povinné školení bezpečnosti práce. Přivítal je ředitel nemocnice Mgr. Ing.

Publikováno 31. 5. 2021 14:57