INVENTURA ve výdejně léčiv v hlavní lůžkové budově nemocnice

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 30. 11. 2021 7:12

Radost v očích a pohlazení na duši

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 29. 11. 2021 13:47

Důležité informace k očkování bez registrace

Nemocnice Pelhřimov neprovádí očkování proti onemocnění covid-19 bez registrace. Registrace posilujících a prvních a druhých dávek zde.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 25. 11. 2021 14:12

Uzavírka v areálu Nemocnice Pelhřimov

V souvislosti se stavebními pracemi na novém pavilonu dojde od pondělí 29. 11. 2021 k uzavření úseku silnice vedoucí souběžně s hlavní lůžkovou budovou Nemocnice Pelhřimov až po vchod k ortopedickým a chirurgickým ambulancím.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 25. 11. 2021 12:25

Novorozené děti v pelhřimovské nemocnici hlídá 18 nových monitorů dechu

Nadace Křižovatka, která pomáhá dětem ohroženým syndromem náhlého úmrtí kojenců, zprostředkovala předání 18 monitorů dechu v celkové hodnotě 36 tisíc korun Dětskému oddělení Nemocnice Pelhřimov.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 25. 11. 2021 10:40

Hospitalizované děti namalovaly krásné obrázky

Výstava kreseb dětí hospitalizovaných na dětském oddělení pelhřimovské nemocnice je k vidění až do konce listopadu v přízemí hlavní lůžkové budovy v prostorech před příjmovou chirurgickou ambulancí.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 24. 11. 2021 7:29

Nemocnice Pelhřimov: Nové webové stránky jsou moderní, jasné a přehledné

Nemocnice Pelhřimov má nové webové stránky. Moderní prezentace je strukturovaná, propracovaná s kompatibilním vizuálním stylem, který uživatelům umožňuje snadný, intuitivní pohyb po jednotlivých podstránkách. Nový web se dočkal úpravy po bezmála deseti letech.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 23. 11. 2021 7:17

Světový den STOP DEKUBITŮM

Nemocnice Pelhřimov se připojila ke kampani Světový den STOP DEKUBITŮM. Zájemci o konzultaci týkající se hojení proleženin, které vznikají především u dlouhodobě ležících pacientů, se hlásili dne 18.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 22. 11. 2021 7:38

S láskou malované kamínky pro klienty ODN

Krásné, barevné a především od srdce malované. Přesně takové kamínky vznikaly v neděli 14. listopadu pod rukama dobrovolníků z Dobrovolnického programu Pírko, který funguje při Nemocnici Pelhřimov. Naši milí dobrovolníci kamínky obdarují hospitalizované pacienty na ODN.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 16. 11. 2021 14:28

Omezení činnosti interních ambulancí

Vážení pacienti, s účinností od pondělí 15. listopadu do pátku 26. listopadu dochází k omezení činnosti interních ambulancí v Nemocnici Pelhřimov. Vzhledem ke ztíženým provozním podmínkám Vás proto žádáme o trpělivost především při vyřizování telefonických hovorů.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 15. 11. 2021 11:22