Novější 1 3 12 24 35

Zásadní krok vpřed v medicíně. Krajská Nemocnice Pelhřimov otevřela magnetickou rezonanci

Nemocnice Pelhřimov slavnostně otevřela pracoviště magnetické rezonance, které bude vybaveno nejnovější a zároveň nejmodernější přístrojovou technikou využívanou naším radiodiagnostickým oddělením.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 12. 4. 2024 12:32

Laktační poradna Nemocnice Pelhřimov rozšířila služby

Novorozenecké oddělení Nemocnice Pelhřimov rozšířilo v rámci svých služeb v Laktační poradně konzultace zdarma pro maminky pojištěné u VZP.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 11. 4. 2024 14:28

Děti ze ZŠ Želiv absolvovaly interaktivní edukační program zaměřený na zdravovědu

Děti ze Základní školy Želiv nečekal v úterý 9. dubna jen den plný matematiky a českého jazyka. Tentokrát měly možnost na chvíli nahlédnout do světa zdravotnictví. Žáci první a druhé třídy zhlédli přednášku od zástupkyň Nemocnice Pelhřimov s názvem "Doktora se nebojíme aneb s úsměvem do nemocnice".

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 10. 4. 2024 8:55

Pozvánka: Den pro zdraví v Nemocnici Pelhřimov

Nemocnice Pelhřimov a Zdravé město Pelhřimov Vás srdečně zvou na Den pro zdraví, aneb co pro sebe můžeme udělat. Akce se uskuteční ve čtvrtek 18. dubna 2024 od 10 do 14 hodin v Atriu hlavní lůžkové budovy Nemocnice Pelhřimov.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 8. 4. 2024 12:29

Úsměv a laskavé slovo dokážou rozjasnit i ten nejtemnější den, říká Bc. Iva Procházková

Ve světě zdravotní péče jsou některé osobnosti téměř legendární. Srdcem Nemocnice Pelhřimov, zářící optimismem a nekonečnou péčí o pacienty je všeobecná sestra Bc. Iva Procházková.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 5. 4. 2024 11:36

Zpětná vazba od pacientů je pro nemocnici důležitá. Děkujeme za vyplnění dotazníků

Nemocnice pokračuje v projektu Národního hodnocení spokojenosti ambulantních pacientů Ministerstva zdravotnictví České republiky (MZČR). Projekt zdůrazňuje neustálou snahu o zlepšení kvality péče a poskytování zdravotních služeb.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 5. 4. 2024 7:56

Stavební práce na gastroenterologickém pracovišti

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 5. 4. 2024 7:51

Rozzářené dětské oči a radost v nich

Zpestření pro hospitalizované malé pacienty na dětském oddělení Nemocnice Pelhřimov přichystala před Velikonocemi zdravotní sestřička paní Lenka Němcová.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 5. 4. 2024 7:04

Nemocnici Pelhřimov povede Radim Hošek

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 3. 4. 2024 11:10

Přestavba gastroenterologického pracoviště a s tím související omezení

Od 2. 4. 2024 do 19.4. 2024 budou v prostorách interních ambulancí v hlavní lůžkové budově probíhat stavební úpravy gastroenterologického pracoviště. Z tohoto důvodu bude provoz pracoviště omezený.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 27. 3. 2024 11:14

Novější 1 3 12 24 35